Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám! A kutya a...

Bolhás a kutyám! A kutya a lakásban lakik, vettem rá bolha nyakörvet, de semmit nem használ. Befújtam bolha írtó spray-el, ez már azért segített. Tudnátok még esetleg valami jó módszert ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a benti kutyum még sosem volt bolhás..szerintem szedd ki belőle majd fürdesd meg.Nemtudom hol alszik a kutyád de ezek a spray-k meg nyakörvek szerintem nem valók benti kutyára, nehogy valami allergiát vagy betegséget kapjatok ti is ezektől a vegyszeres dolgoktól
2014. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bolha ellen úgy tudsz védekezni, hogy megfürdeted a kutyát és minden helyet bolhamentesítesz, ahol megfordulhat. NEOSTOMOSAN a legjobb, ezzel megfürdeted a kutyát, kimosod a takaróit és együtt cuccait, és felmosol ezzel a cuccal. Állatpatikában lehet kapni, ott elmondanak mindent.
2014. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ez a neostomosan milyen árban van kb?
2014. nov. 29. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Frontline-combot vegyél,azt tegyél rá, 3 havonta elég cseppenteni. Én nem vagyok nyakörvpárti..lakásra javaslom a Happy pet fújósat,az nekünk jó volt nagyon. Elég nehéz kiirtani,mi is szenvedtünk vele sokáig.
2014. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kb. 500 ft egy ampulla,amit 1 liter vízben kell feloldani.

Az egész kutyát el kell vele áztatni és 5-15 percig kell locsolgatni vele.Utána ne mosd le róla,csak szárítsd meg a szőrét.Ismételni kell addig amíg látsz bolhát.(hetente,a bolha peték akkor kelnek ki,ha lepetézett).

2014. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, szar helyzet...És az a gáz, hogy ha végre kiírtom, bármikor összeszedheti újra egy séta közben, vagy a szomszéd kutyától. Köszönöm az ötleteket, megnézem ezeket is:))
2014. nov. 29. 14:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. nov. 29. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A fürdetés után ,rendszeresen kell rá tenni frontline-combot.
2014. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!