Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, kutyád min/miben...

Nagytestű, kutyád min/miben alszik szőnyeg, szivacs, ház?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 21:05
1 2
 1/11 Buford Tannen válasza:
Egy körbála közepét alakította ki magának háznak :) persze le is van takarva. Komolyan ott még én is el aludnák télen is olyan jó kis fészket csinált belőle
2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hungarocellel minden oldaláról, alulról is bélelt/burkolt ház.
2014. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 KGabi0000 ***** válasza:
Kitömött gatya,megcsinálva kutyaágynak :)
2014. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kint van, akkor ház. Bent egy leselejtezett pokróca van.
2014. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagytestű keverékem egy ma szigetelt házban alszik. Nincsen semmi alatta nem tűr meg semmit maga alatt, ha tettem is be neki, első dolga volt hogy kirakja majd utána feküdt be a házába. Mondjuk valahonnan kerítek már majd egy adag szalmát, hátha azt hagyja, mert idősebb kutyus, lehet már nem olyan lökött...
2014. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem szánhúzóm van, eddig csak szivacson+pokrócon aludt a teraszon, fedél alatt, szerintetek elfogadna egy kutyaházat, hogy idősödik?
2014. nov. 30. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol érdemes kutyaházat venni, nem horror áron?
2014. nov. 30. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Van háza, de max nagyon nagy esőben megy be. Ha csak úgy szemerkél, akkor nem megy be. Kint fekszik a földön vagy a betonon. Télen a hóban. (komondor)
2014. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van fekhelyük (fonott kosár, régi ágymatrac megcsinálva fekhelynek), illetve kint is van a teraszon szivacsos fekhely (az alá szoktam ilyenkor tenni hungarocellt), valamit óljuk is van, ilyenkor fent a teraszon, de nem nagyon vannak kint, így sűrűn nem használják. Amúgy az egyik éjjel általában az egyik fotelben alszik, a másik meg vándorol a két fekhely és a szőnyeg között.


Mi az ólat osb-ből készítettük, igaz, még nincs szigetelve.

2014. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Egyébként ha ólat akarsz neki csinálni, akkor érdemes azt a teraszra tenni (vagy oda, ahol most van a fekhelye), mert egyébként nem szoktak bemenni az enyémek se. Ismerősöm német juhászkutyája is a teraszon alszik, egy régi paplan van neki letéve, az alatt pedig egy szőnyeg. Ólja van, de az udvaron, így soha nem megy bele.

2014. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!