Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül, óriás szivacs...

Mennyibe kerül, óriás szivacs puzzle szőnyeg?

Figyelt kérdés

Hány darabos, s mértet is írnátok?

Egy 26 db-os, 32x32-esen gondolkozok, de mivel nem tudom az árakat, így nem tudom, megéri-e megvenni. 3000 Ft-ért kapnánk használtan. Betűk vannak rajta.

Erre gondoltam

[link]


2011. szept. 10. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Auchanba kb 2000 Ftért vettem 1 hete, ezen állatok vannak. Ami kicsit rémisztő volt az a szaga, iszonyú műanyag szaga volt, de mostmár - 1 hete kibontottam- kezd elmenni.12 dbos, asszem. Szerintem érdemes újat venni.
2011. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi ilyen 26 darabos betűset még a Magmában vettünk 4000-ért újonnan, kb. másfél évvel ezelőtt.
2011. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
rákot okoz valamelyik boltban már be is tiltották:S
2011. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az nem Magyarországon volt, legalább nézz utána az infóknak, olvass utána, mielőtt ijesztgeted a jónépet!
2011. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26 db-ért 3000.-elég sok, annyiét az Auchanban ÚJAT kapsz!!!!
2011. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi pár hete vettük a Tescoban 4500-ért, ugyanazt a fajtát, amit leírtál.
2011. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Melyik tescoban? mert após most volt kint, s mondta, hogy 9 db-os került 2000 ft-ba.

Most nézünk ki az Auchanba, hát reméljük, hogy kapunk:) Páromat nehezen tudtam rávenni. Már a héten válaszolnunk kell kérjük-e.

Várok még válaszokat, hogy hol vettétek, s mennyibe került, s méretet :)

2011. szept. 11. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Váci Tescoban vettük (nem a Váci úti). Volt több fajta, több féle kiszerelésben, és volt persze tesco gazdaságos is. Nem az utóbbit választottuk :), hanem amit te is kinéztél - az érte meg a legjobban a többihez viszonyítva (természetesen a tesco gazdaságoson kívül). Nézegettem tesz-veszen is használtan, de mind megrágott, és takarítást igényel - kb. 3000-ért.
2011. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezt állítólag kétszer használták, s 6ért vették, de hát ne tudni. Sokszor tapasztaltam vaterán pl. hogy van a fisher price formabedobós csiga. Mi 3ezer körül vettük a tescoban, s használtan is annyiért adják.


S te mennyi idős babának vetted?

Mi a váci útihoz lakunk sajnos közel, ott nem volt sajna. Vácon meg nem vagyunk járatosak :(

2011. szept. 11. 22:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Az auchanban voltunk kint, s nem láttunk olyat. Vagyis ilyen kiszerelésben láttunk, több, sztem volt vagy 30 db is benne, de nagyon kicsik voltak a kockák s az volt 3500, de az egyáltalán nem jött be. A többi kisebb kiszerelésű volt, azok, amilyen nagy kockásat kinéztünk.
2011. szept. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!