Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatorvosnál lehet részlet...

Az állatorvosnál lehet részletben fizetni?

Figyelt kérdés

Van egy körülbelül 6 éves szuka Beagle kutyusunk. 3-4 havonta rájön a "kangörcs". Napokig sír, remeg illetve nem tudom miért de beakar mászni a ruhásszekrénybe a ruhák közé. Ivartalanítani szeretnénk, mert ez nem jó így neki. Ez mellett epilepsziás is, gyógyszerre lenne szüksége. Sajnos nem tudunk annyit félretenni most, hogy egyben kitudjuk fizetni az orvost. Egy vizsgálatért 5000 Ft-ot is elkér a doki. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges részletben kifizetni az ivartalanítást, meg mindent egyben?

Előre is köszi.


2014. dec. 3. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kangörcs, hanem valószínűleg álvemhesség. Az ivartalanítás jó ötlet.

Orvosa válogatja, hogy lehet-e részletben fizetni. Szerintem vele kéne megbeszélned, hogy ez a helyzet, nem akartok adósok maradni, de a kutya érdeke azt kívánja, hogy minél előbb legyen meg a műtét, ez és ez a javaslatotok, és méltányoltátok, ha tudna benne segíteni.

2014. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Mindenképpen megfogom kérdezni az orvost akkor, bár lehet jobban járnánk egy másikkal a mostani helyett, mert ez mikor elmondtuk, hogy valószínűleg epilepsziás, nem tett semmit, de azért elkérte a pénzt...

2014. dec. 3. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez leginkább tényleg álvemhességnek hangzik. Egy normális orvosnál lehet részletben fizetni, de ha felhívod, biztos megmondja. Ezen kívül ha türelmes vagy és hajlandó egy kicsit utazni, érdemes az akciókat keresgélni! Én a szuka kutyámat akcióban ivartalanítottam 24 Ft-ért, de ebben volt a chip beültetése, varratszedés, minden vizsgálat a műtét után. A kandúr macskámat meg 5000 Ft-ért. Szóval megéri keresgélni!
2014. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*24 ezer
2014. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!