Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika vagy itthon,...

Kutyakozmetika vagy itthon, nyírjam meg a yorkim?

Figyelt kérdés

Ti otthon,vagy kutyakozmetikába szoktátok?


mien fazonra szokja vágni a kozmetikus?


valakinek van kép,kozmetikai utáni erdményről?az linkeljen.köszi!


nekem kb még 1 hónap múlva kell megnyirni yorkimat.


2010. jan. 31. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi mindig kozmetikushoz visszük. Szépen meg tudja csinálni, sztem ha még nem csináltál ilyet ne kezdj bele,mert nagyon el lehet rontani szerencsétlent xD De ha mondjuk a lábáról log le 1 pár szál vagy mondjuk a szemébe belelóg a szőr azt leszoktuk vágni. Meg a körmét is( van itthon külön erre ilyen szerekezet:D) . De pl a kozmetikus még a bűzmirigyeit is kinyomkodja meg a csipát kiszedi megfürdeti meg minden. Ugyhogy szerintem megéri minthogy otthon szenvedj vele, és szerintem a kozmetikusnak jobban szót is fogad, mert idegen helyen van és fél. Veled meg lehet hogy játszana és könnyen megsértenéd.
2010. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi! a szeménél már mi is vágtunk le:D


van képed róla,kutyakozmetika után kutyádról?

2010. jan. 31. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel gépet, ami elég drága és ügyesen megtanulod kezelni, akkor szépen le tudod nyírni, de ollóval nagyon csúnya, egyenetlen lesz sztem.(tapasztalat)
2010. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kezdd el te a nyírást, hamar megtanulod, a szőr meg úgyis kinő. én a nyírógépet a baumax-ban vettem 12500ft-ért eredeti német, szerintem ez nem olyan drága, 2-3 nyírás ára.
2010. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

huu hát én még fiatal vagyok:D 6.as...szóval nem én fogom lenyíni a szőrét,hanem anya,vagy elviszük kozmetikushoz.


de azér köszi:)

2010. jan. 31. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is kozmetikushoz visszük, nem kisérletezem, itthon csak a szemét szoktam tisztítani és a hátsójánál vágni hogy ne ragadjon bele a kaki, azt javaslom ti is inkább vigyétek kozmetikushoz, ehez érteni kell, mert a kutya ugrál, hisztizik, megváhatod...

[link]

2010. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

valószinű akkor kozmetikus lesz:D


nagyon szép amugy a kutyid:)

2010. jan. 31. 15:26
 8/10 A kérdező kommentje:
várom még,a válasszokat esteleg képet:D
2010. jan. 31. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

kozmetikushoz visszük, bár az utóbbi 2 alkalommal is meglett vágva. Így kozmetikust váltottunk. Inkább te is vidd kozmetikushoz, ne otthon kísérletezz vele.

kép nagyon régi van nekem, és nem is teljes alakos de ilyenre vágta mindig, de már más milyen színű a szőre...itt kb 1 éves volt ha nem kevesebb...:)

[link]

2010. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon édi a kutyád.


körmét itthon levágtuk,mert már nagyon hosszú volt neki :D

meg szeménél picit,meg popsinál mikor kakis lesz,vagy ne legyen ott kakis a szőre:)


De nem sokára akkor kozmetikus lesz valószinű:D


csak kiváncsi voltam a véleményetekre,hogy otthon vagy kozmetika,meik a jobb.De láttom mindenki akozmetikára szavazott:D

nem sokára betölti a 4 hónapot,és valószinű utána viszük el.


köszönöm a válaszokat.:)

2010. jan. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!