Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor alakul ki a német...

Mikor alakul ki a német juhász végleges színe?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos. Szuka, egyébként. Fog még változni a színe?

2014. dec. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Fog. Szinte minden vedlésnél kicsivel másként jön elő a rajzolat. A vörös, az látszik már 8 hónaposan is, hogy mennyire erős színezetű.A maszk talán a 3-ik nagy vedlés után lesz tartós.
2014. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónapos, kan, de egyre sötétebb (vörösebb) a rajzolata. Gyönyörű, vastag a bundája (kinti kutya) De a tenyésztője azt mondta, még sokat fog sötétedni.

A tiednek milyen a színe?

2014. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rajzosok nem sötétednek, hanem világosodnak inkább. Lehúzódik a maszk kicsit, a fekete nyereg is kialakul, meg benne a világosabb sáv. persze, számít, hogy milyen színűek voltak a szülők.
2014. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát az enyémben vörös szín nemigen van. Így néz ki egyébként :)


[link]


[link]

2014. dec. 7. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik szülője az lehetett nj, de a másik nem.Még talán a tippem egy nj és egy kanadai keveréke . Vagy színhibás. De az igen ritka dolog.

Nagyon érdekes és különleges kutya.

2014. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem tutira mondhatom, hogy mindkettő német juhász volt. Még az anyja „táplálta” mikor legelőször láttam, 4 hetes korában. Az anyja volt világosabb, az apja viszont sokkal sötétebb. A „tesója” is hasonló színezetű volt. Persze papírt egyikről sem láttam, de azt mondta az akkori gazdi, hogy van. Viszont mivel 10 hetes korában kaptam ajándékba, így nem követeltem. :)
2014. dec. 7. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kaptál volna "papírt". Ha valóban törzskönyves kutyák voltak a szülők, akkor színhibás kutyájuk született. Bár fehér nem igen fordul elő színhibában. Barna, kék még csak-csak, nagyon-nagyon ritkán.
2014. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez a kutya fajtatiszta..nem szinhibas szimplan vilagos szorzete van. Az oszes..feheres szin elo szokott fordulni :) nagyon szep kutysod van!
2016. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kutya valóban szép, de nem elfogadott színezetű.
2016. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!