Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy néz ki a cerberosban egy...

Hogy néz ki a cerberosban egy alap/középhaladó vizsga?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész, levezénylik a vizsgát, megmondják a pontodat, meg hogy átmentél-e, mi jó, mi rossz, és jó esetben boldogság, rossz esetben pótvizsga. Nem tudom, hogy konkrétan mi érdekel, vagy milyen mélységig, láttam pár vizsgát, de nem volt semmi extra.
2014. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy milyen szinten milyen feladatok vannak, és mondjuk milyen megvalósítást várnak el.
2014. dec. 7. 22:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg hogy ez ilyen "házivizsga" kvázi, vagy valamilyen vizsgarendszerhez tartozik. (Mondjuk sok nincs kishazánkban)
2014. dec. 7. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Házivizsga, és azt várják el, amit le is írnak a tanfolyam anyagaként, meg amit a legtöbb helyen ugyanilyen címszó alatt. Alapfokú tanfolyamon ülés, fekvés, lábnál követés, helyben maradás biztos van, talán menet közben ültetés meg behívás is, de ennél pontosabban most meg nem mondom; középfokon meg kb. ugyanez póráz nélkül, talán egy-két plusz gyakorlattal.

A szint kutyánként változó, nyilván mást várnak el egy malinois-tól, mint egy bernáthegyitől, megint mást egy csivavától, nem fogják lepontozni a kutyákat a fajtajellegükért. De ha egy jóféle német juhász úgy dolgozik, mint egy álmos basset hound, az már pontlevonás, okkal. Bár így konkrétan sosem beszéltem meg velük a pontozási rendszerüket, csak ezt láttam, meg azóta mások vették át a tanfolyamot, szóval a mostani rendszert nem ismerem, de olyan rémesen nagy változások biztos nincsenek.

2014. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi jártunk oda, nem túl magas a követelmény, de gondolom mert nem munkakutyáznak, a kiképzőknek sem dolgoznak olyan szinten a kutyáik (van, akié meg semmilyen szinten sem... hogy ez jó-e, azt döntse el mindenki maga).


Ha szép munkát szeretnél, akkor válassz másik iskolát, ha csak "élhető" kutyát, pár alap dologgal, akkor jó a cerberos.

2014. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!