Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi szukáról? Az fci standard alapján.

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék vásárolni egy Francia bulldog szukát, és nem szeretném kizárni a kiállítások, esetleg 1-2 minőségi alom lehetőségét.A standard és a szín hibáival sajnos még nem vagyok teljesen tisztában, de folyamatosan igyekszem fejleszteni az ismereteim...Köszönöm az építő hozzászólásokat! Péter


[link]



2014. dec. 7. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy keress tenyésztőt
2014. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A fajtában nem vagyok otthon, de azt tudom, hogy ilyen helyen normális tenyésztő nem hirdet! Gratulálni tudok csak annak az idiótának, aki benyalja ezt és megveszi ennyiért ezt a kutyát...
2014. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fci alapján a kék nem megengedett szín....
2014. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
A kutya minőségét semmiben se befolyásolja, hogy hol hirdetik. A legjobb tenyésztő a legszuperebb kutyáit is felteheti a jófogásra, ha épp olyanja van. Az más kérdés, hogy az ilyen hirdetések elvesznek a sok szaporított kutya közt, de attól még előfordulhatnak ilyenek is.
2014. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Little red: :D :D :D ez óriási - a kutyáim nem értették min röhögök ennyire.

Kedves kérdező: asszem ezzel eldőlt :oP

2014. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi ebben az óriási? Felütöttem a francia bulldog fci szabályzatot, mivel az a mérvadó.

Igaz, azt nem értem, ha a kérdező tenyészteni akar, akkor miért nem teszi ugyanezt, és miért nem kiállításokra jár.

2014. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdező ugyan azt teszi, azzal, hogy első lépésben elkezdet kérdezni...
2014. dec. 7. 11:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Little Red!Miért drágábbak az apróhirdető oldalakon a kék kölykök? Illetve hogyan függ össze az fci, a törzskönyv, és a tenyész engedély? Illetve megengednéd-e, hogy tovább kérdezősködjek privátban?
2014. dec. 7. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Tőlem ne kèrdezz, nem vagyok tenyésztő.

Ha itt akarod megszerezni a tenyésztéshez való alapismereteket, akkor nagyon rossz úton jársz.


Azért drágább, mert ritka. Azért ritka, mert hibás. Hibás kutyát meg csak az idiótak tenyésztenek és vesznek pénzért.

2014. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Pár éve tenyésztek igaz nem francia bulldogokat de ránézésre is egy csomó hibát látok rajta amivel eleve nem tudna versenybe szállni a többi FB ellen. Csak egy párat hagy soroljak fel: Nem szabályos/típusos FB orr forma, nem macska mancs ami még kifele is fordul, a fülek túl messze állnak egymástól... és rengeteg ezer másik hiba. Bírónak készülök már lassan teljesítve vannak a feltételeim. Szívesen segítek kiválasztani egy olyan kutyát aminek esélye is van nyerni ÉS NEM SZÍNHIBÁS!!!
2014. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!