Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betonbiztos behívás makacs,...

Betonbiztos behívás makacs, önfejű kutyánál?

Figyelt kérdés
Hogy értétek el? És nyilván tekintély kellett hozzá. Erre hogyan erősítettetek rá?
2014. dec. 7. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlenkedtem 2 évig, elolvastam egy csomó könyvet, amik sokat segítettek, mégsem tudtak konkrétan az én reakcióimra refelektálni.

Aztán elmentem egy kutyasuliba, és láss csodát, csak sikerült. :)

2014. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne haragudj, de így ezen segíteni tényleg igazán nehéz. Ha azt kérdeznéd,hogy tanítsd meg a kutyádat akadályokat átugrani, merném leírni hogy kell, mire figyelj, mert azt kb. csak ott helyben tudod elrontani. a behívás viszont abszolút az a dolog, ami sokkal inkább múlik az egész életeteken, viszonyotokon, stb, mint hogy egy konrét behívás megtagadásánál mit csinálsz.
2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen lenne az ideális viszony, életmód? :)
2014. dec. 7. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről könyvek szólnak, meg kutyaiskolákon oktatják hetekig-hónapokig, nem igazán lehet itt két mondatban kifejteni :)
2014. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális életmód olyan, hogy a kutyád szellemi, szociális, és fizikai szükségleteit is kielégíted. Az ideális viszony meg olyan, hogy azt mondod a nagy hévvel játszó kutyádnak, hogy "Buksi gyere!" ő meg abban a pillanatban száguld feléd, ahelyett, hogy süketet jáccana. Meg úgy az élet minden területén elfogadja a vezetésedet, és hallgat rád. :)

Hogy ezt hogy tudod te személy szerint elérni, annak a megmondásához kellene rólad meg a kutyádról sok-sok, az egész napotokat átölelő videófelvétel. :) Vagy rendszeresen hozzáértő emberke kellene, hogy lásson.

2014. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Milyen lenne az ideális viszony, életmód?"


Olyan, amikor nincs probléma a behívással (se).

2014. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!