Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német spitz vagy angol cocker...

Német spitz vagy angol cocker spániel?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Lovak mellé, általában sokat kéne futniuk vagy sétálniuk. A spitz hogy bírja a meleget? Illetve honnan érdemes venni? Hogy bírják egyedül (nem egész nap) ? A kertet mennyire szedik szét? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a spàniel jobb lenne.:)
2014. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A spitzről tudok nyilatkozni, nagyon szeret futkosni, akár egész nap, a meleggel nincs különösebb problémája, olyankor behúzódik az árnyékba és hűsöl egész nap, estére pedig felélénkül. Tiszta állatok, mint az összes V. fajtacsoportbeli kutya, általában nem szanaszét kakilnak hanem egy helyre tanítás nélkül is. Nem jellemző rájuk az ásás, csak ha patkány, egér és egyéb kisállat után mennek, na akkor feltúrják az egész kertet. Én lovak mellé, sok futáshoz viszont egy border colliet ajánlanék.
2014. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint Német Spitz,életvidámak,pörgősek,könnyen tanulnak. Emellett az egyikükkel én is eljárok futni és imádja,nagyon lassan fárad el,igazi kis duracell róka. :) A bundájuk miatt bármilyen időjáráshoz könnyedén alkalmazkodnak. Jól elvannak egyedül is a lényeg,h. legyen játéka,amivel játszhat (csipogós,zörgős). Nem romboló típus, nálunk akkor van ásás,ha csontot kapnak,de akkor sem az egész kertet,hanem 1 helyre. Nos..a honnan érdemes venni kérdésre nem tudok válaszolni,mert nem tudom milyen méretben szeretnél magadénak tudni egyet.


Még valami elő szeretettel fog meg tücsköt bogarat,de ez eredetileg benne van a vérében,mert régebben kártevőirtóként is használták.

Mi cserebogár időszakban a teraszról söpörtük a bogár hullákat... :D

2014. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. dec. 9. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Még 1 voks a spitznek! :D Energikus, életvidám kis vigyori. A meleget bírják, de 30 fokban őket sem lehet futtatni, mint semmilyen más kutyát sem.

Ami fontos, hogy 1 éves koráig nem lehet a kutyát erőltetni, addig csak annyit fusson amennyit ő akar.

A kenneleket megnézheted a spitz.hu oldalán.

2014. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a spániel mellet állok...
2014. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!