Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kuvasznak milyen...

Felnőtt kuvasznak milyen száraz táp?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, megfelelő száraztápot keresek, szóval ne is írjátok, hogy BARF, PREY, főzőcske, csirkenyak stb.


Kb. fél éves koráig Acana Puppy Large-ot kapott, de attól kicsit fosott, aztán 1.5 éves koráig Belcando Junior Maxit evett - gyönyörű tőle a szőre, az izomzata, maximálisan elégedett vagyok.

Most kezd kinőni a "Junior" kategóriából, és hezitálok az Acana Adult Large Breed [link] és a Belcando Dinner [link] között vacillálok. Az Acana egy árnyalattal jobb (és drágább), de mivel az kölyökkorban nem vált be, kicsit tartok tőle.

Szerintetek? Esetleg egyéb javaslat?


2014. dec. 9. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Más fajta tápban nem gondolkozol? Pl Taste of the wild, Josera, vagy esetleg a Brit?

Ha ezek mellett maradsz, én a Belcandot javaslom, ha az bevált. Vagy ha annyira félsz az Acanatól, ne a legnagyobb zacskót vedd meg. hanem egy kis mennyiséget. Ha nem tudsz kicsit venni, és nem válik be, még mindig elviheted egy menhelyre a kutyusoknak :)

2014. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Josera festivál? Halas táp, válogatós kutyáknak is ajánlják, normál aktivitásúaknak és aktív kutyáknak is.
2014. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kuvaszomat Susa táppal etetem. Jól néz ki tőle és megfelelő a végtermék is. Kuvasztenyésztő javasolta, hogy vagy Brit, vagy Susa. Ő ezeket eteti. Susához olcsóbban jutok hozzá, így ezt eszi, illetve ezen is nőtt fel.

Susa Puppy /kölyök, majd Susa Az2 junior /nagytestű kölyök/. Most pedig Susa Eco max /nagytestű felnőtt/. Néha Susa Krak /marhahúsos/. Csak azért, hogy ne legyen egy síkú. Mellette mindig akad maradék is, általában levesek és csontok.

2014. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!