Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombat estére eltűnt a...

Szombat estére eltűnt a kutyusunk,10hós labrador keverék szuka, vajon hazatalál? Mit tehetünk, hogy megtaláljuk?

Figyelt kérdés
Nem sokat engedtük ki az utcára, mert elég forgalmas helyne lakunk. Kertes házban vagyunk, neki külön elkerített jó nagy része van a ház előtt, onnan ment ki valahogy, de hogy az rejtély....
2010. febr. 1. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szija. nagyon sajnálom, hogy ez történt... :( szerintem haza fog találni, biztos megjelölte magának az utat, de azért te is keresd, adj fel hirdetéseket, valaki biztosan látta. nagyon remélem, hogy meglesz, én szurkolok. :)
2010. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

a mi blökink is elszökött amikor kicsi volt (labrador) én jártam a falut és jól tettem, mert befogadták már, és ahogy elment a ház előtt akkor láttam meg egy udvarban, sírvafakadtam és mondtam, hogy ő az én kutyusom. hála istennek visszaadták egyből, csak nem tudták ki a gazdi.

szóval azt javaslom, hogy járd a környéked, akár többször is, tedd ki a fényképét több helyre, hogy elveszett, én szóltam ismerőseimnek, buszvezetőnek, postásnak, vízóra leolvasónak (akik rendszeresen járják az utcákat munkájukból kifolyólag), hogy ha látják akkor szóljanak nekem. de remélem haza fog találni, ez szerintem kutyustól is függ, a mienk csak ment az orra után, és kisérgette az embereket mint utólag megtudtam. érdemes olyan helyen is keresni, ahol sok ember megfordul, pl bolt előtt, gyógyszertárnál, sok emberszerető kutyus ilyen helyeken tanyázik ilyenkor.

egy jó tanács, ha meglesz a kutyus (amit nagyon kívánok),hogy csináltass neki bilétát, amin a neve van, címe és a te elérhetőségeid. próbáld majd meglesni, hogy hol megy ki és megerősíteni a kaput.

2010. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
érdemes felhívni a síntért illetve gyepmestert is (nem tudom nálatok mi van), hogy hátha elvitték. bár nem hiszem, csak mégis ez eszembejutott.
2010. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia a mi blokink karacsony elott lepett meg. Oda volt 3 napig de kozbe jart haza a kapura csak nem tudott bejonni. Kerstuk mindenfele, es vegul az utcankban bukkantunk ra egyik reggel. O sincs sokat kinnt, de a kutyak nem szoktak messzire koborolni otthonuktol, ugyhogy szerintem valahol a kornyeken csatangol a tietek is.

Szerintem elo fog kerulni.

2010. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, annyira lelki betegek vagyunk, hiányzik....:(Folyamatosan nézem a kaput, az utcát, mindent, figyelem az ugatásokat, hátha ő az, félek,h. nem lesz meg.Tegnap már mentünk autóval pár kört...
2010. febr. 1. 09:10
 6/23 anonim ***** válasza:

add meg légyszi, hogy honnan veszett el.

Nem kell pontos cím. Megnézném egy adatbázisban.

Ezenkívül a Retriver Rescue-nál jelentsd be.

2010. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Szigetszentmiklós, Kis-Duna part.

Köszönöm!!

2010. febr. 1. 09:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Internetes oldalakon is hirdesd h elveszett! Képpel, jellegzetességekkel! Remélem előkerül! :(
2010. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
09:30 hol érdemes??Köszi
2010. febr. 1. 09:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

9.15 vagyok

tehát ez egy olyan fórum, ahova folyamatosan teszik fel jóérzésű emberek a látott, talált, keresett kutyákat

[link]

Kiemelt fórum: Talált elveszett, kedvencek hirdetése.

Egyrészt nézd végig az elmúlt napokat.

Ha nem találod, ne csüggedj. Viszont akkor tedd fel oda a hirdetését.

1. Ezenkívül szólj a helyi állatorvosnak

2. És plakátolajtok

Elképzelhető, hogy valaki befogadta és, most keresi a gazdáját.

2010. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!