Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom megmérgezte a...

NorberT99 kérdése:

A szomszédom megmérgezte a kutyám! Mit adhatott neki, hogy 1 nap alatt elpusztult?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán csak patkánymérget rakott ki, az is éppen elég, ha a kutya megeszi.
2014. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fagyálló is esélyes sajnos.

Van bizonyítékod? Feljelented?

2014. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos méreg volt? Sokan a kullancsfertőzésre hiszik azt, hogy méreg végzett a kutyájukkal, mert annyira gyorsan elviszi őket, és a kis mocsok kullancsok ilyen hidegben is csípnek.

Mik voltak a kutyus tünetei? Nagyon sajnálom.

A patkányméreg többnyire késleltetve hat, a csigaméreg esélyesebb, esetleg hangyairtó, fagyálló, ilyesmi. De ha pl. valami emberi gyógyszert kapott szegény, az is lehetett.

2014. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy séta közben szedte fel és ette meg az utcán? Nagyon sok kutya teszi ezt, az összes eddigi kutyámat sikeresen leszoktattam erről. Amit nem én adok az edényébe, az mind pfuj! Eleinte felvette, elvettem tőle, meglegyintettem és mérges pfujjal bedobtam a Dunába. Sajnos az erdélyi kopók rettentően falánkak, ő volt az utolsóelőtti kutyám, nehéz volt leszoktatni. De 12 évet élt.
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szó se róla, tényleg történik ilyen, de mennyire biztos ez, hogy mérgezés és a szomszéd volt? Az én egyik szomszédom hat hónapos német juhásza például egyszerűen csak meghalt valami szívprobléma miatt, pedig látszólag egészséges volt.
2014. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!