Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nem akarja megenni...

A kiskutyám nem akarja megenni a konzerves kutyakajat, de nem mindennap főzök olyat amiből kaphatna. Mit tegyek? Mivel etessem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul értelmezed. A házi koszt maradékot jelent. Normális helyen moslék a neve (tudod, a malac is eszi), csak urizálva már házikoszt néven fut....
2014. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vettem neki jó minőségű tápot, sütöttem tojást összekevertem, de csak a tojást ette meg.. Én most fogadtam örökbe akinél volt ő mindig maradékot adott neki.. Nem tudom mit tegYek. Valaki a macskakaját ajánlotta, mert az májas.szerintetek?
2014. dec. 11. 22:18
 13/19 A kérdező kommentje:
Utána olvastam ennek a barf módszernek..belekezdek szerintem.bár nemetorszagban elek,remelem nem lesz tul draga..azert itt nem tudom lehet e farhátot kapni 200 ftért..:/
2014. dec. 11. 22:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy azonnal megegye, nem fogja.

Leteszed elé naponta kétszer 10 percre és ha nem eszik, hát nem eszik. Sok kutya, ami nem ismeri a tápot, nem eszi szívesen eleinte, de majd megszereti, csak kitartónak kell vele lenni - kitartóbbnak, mint ő. Általában 2-3 nap alatt rájönnek, hogy mégiscsak finom az a táp, de ilyenkor semmi mást nem kaphatnak, egy falatot sem, mert aztán azért fogják visszautasítani a tápot, hátha megint leesik valami más.

2014. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A macskakaja nem rossz ötlet, próbáld ki.
2014. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A macskakaja túl erős a legtöbb kutyának.
2014. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy túl erős?
2014. dec. 12. 11:34
 18/19 A kérdező kommentje:
Utottem nyers tojast a tapra ..nem kellett neki :/
2014. dec. 12. 14:16
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ráütni semmit!

Ha többfélét adsz neki, megeszi, ami neki tetszik, a többit meg otthagyja, mert a kövi adagban is lesz olyan, ami finomabb, mint a többi és azt ki tudja válogatni. Két napja írtad ki a kérdést, ennyi idő alatt akár meg is lehetett volna oldani a dolgot.

2014. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!