Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szokás (illik) vinni...

Mit szokás (illik) vinni kiskutyanézőbe?

Figyelt kérdés
Meg lettem hívva kiskutyanézőbe egy tenyésztőhöz. Kuvaszok. Mit illik vagy szokás ilyenkor vinni? Tápot, játékokat? Vagy inkább valamit a tenyésztőnek?

2014. dec. 10. 17:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hm, nekem nem az jelenik meg.
2014. dec. 10. 21:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt látom, külföldi oldal.
2014. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

[link]


az elso

2014. dec. 10. 22:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt látom, külföldön van a tenyészet. A fotók alapján családi kutyaként tartják őket. Így, gondolom, a kölykök is ezt a természetet öröklik. Bár a fotókon nem tudom, a fény játéka-e, de a kutyának nem tiszta fehér a füle.

Vigyél a tenyésztőnek olyasmit, amit ott szokás. Pl egy üveg bort, a hölgynek egy szál virágot.

Kölyköt akarsz venni?

2014. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, de nem most. Az még a jövő. Októberben találkoztam a tenyésztővel egy kutyakiállitason, és mikor megtudta hogy magyar vagyok és hogy nekünk is volt kuvaszunk, egyből mondta hogy menjek kutyázni. A nő holland, én Gyulán születtem. Ő Békéscsabára jár fedeztetni.

Köszi, majd akkor viszek valami ilyesmit! :)

2014. dec. 11. 09:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Tápot soha,inkább valami apróságot a meghívó félnek.Nagyon jó minőségű bonbon,valami szintén jófajta ,magyar bor.Ne legyen gagyi,de hatalmas csomaggal sem kell beállítani.
2014. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó hallani, hogy külföldön is tenyésztik ezt a szép magyar fajtát!

(Ennyit arról, hogy a kuvasz nem családi kutya és több hektárra van szüksége a boldogsához, nem pedig a puha szőnyegre a gazdi lábánál.)

2014. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!