Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randi során kinek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randi során kinek illik fizetnie? A nőnek, a férfinak, esetleg mindenkinek a sajátját?

Figyelt kérdés
Előre szögezzük le, hogy csak az olyan párok érdekelnek, akik még nem laknak együtt, az ismerkedés fázisában tartanak. Tehát nincsenek közös kasszán. Amikor én randizgattam a párommal 3 éve, akkor mindig ő Fizetett, szóba se jöhetett, hogy én is beszálljak. Amikor viszont átjött hozzám mindig finomakat főztem neki, ami nyilván nem volt olcsó. Akkor még mindketten egyetemre jártunk, tehát egyikünk se volt eleresztve anyagilag. Ma a vendéglátásban dolgozom és ma 11 fiatal pár volt nálunk, akik ismerkedtek, randizgattak. 11-ből 9 alkalommal a nő, vagyis inkább a lány fizetett. Szóval akkor hogy is van ez?

2014. aug. 30. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Eddig mindig en fizettem en vagyok a ferfi , lehet en vagyok regimodi de szerintem ez igy kell legyen .
2014. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Akkor még a fiuk fiuk voltak.
2014. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Én megsértődök, ha nem én fizetem az övét is, mindenhol. Ha találka közben beszalad egy boltba mondjuk csokit venni, akkor azt is. Igaz párszor már elgondolkodtam rajta, hogy miért vagyok ilyen balfa.

27F

2014. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
A pofám leszakadna, ha egy nő fizetné a kajámat.
2014. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

28/fiú/dolgozom


Amennyiben a lány egyetemista, akkor én, ha már dolgozik, akkor felváltva vagy mindenki a sajátját.

2014. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha csúnya a lány akkor a szülei állják a randiköltséget, ez a szabály.
2014. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

alaphelyzetben a férfi hívja el a nőt

ilyenkor a meghívó fizet, azaz a férfi


a erkölcsös nő nem hívja el a férfit sehova, tehát nem is tud fizetni

2014. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig fizetem a csajomnak szóba se jöhet,hogy ő.
2014. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, kicsit maradi vagyok, de én bár az első egy-két is mindig felajánlottam, hogy fizetem a saját fogyasztásomat, mégis sokkal-sokkal szimpatikusabb volt, ha ilyenkor a férfi fizetett és nem az érték számított, lehetett az akár egy kávé, egy fagyi, egy üdítő. Hanem maga a gesztus.


Később úgy gondolom, sok mindentől függ ki, mikor mennyit fizet bele a közös programba, meg lehet beszélni. Pl. ki hogy áll anyagilag, ki hívja meg a másikat. Vagy úgy, ahogy nálatok volt: ha hozzád átmegy, te főzöl neki, ő meg többször hív meg valamire.

2014. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Első pár randin a fiú, később közösen.
2014. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!