Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett lehet boxerem?

Figyelt kérdés

Lakásban élek, nincs kert.

Amit nyújtani tudok: napi kb 2 óra séta, (ebből 2 eü, a 3. elengedős futkározós) emellett 1-2 óra tanulás, játék itthon. Az ovi, suli alap és később valamilyen sportba is belevágunk.

Futó vagyok így ha elég nagy lesz, az esti futásokra is velem tarthat ha élvezi a futást, meg ha találok olyan helyet, ami nem beton, hogy ne tegye magát tönkre.


2014. dec. 11. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a mai nyomott orrú boxosok mennyire bírják az intenzív futást....
2014. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Boxernek nem megfelelö akkor inkább agár, németjuhász vizsla


boxer kis or alig tud igy is lélegezni nem még futkározni 2 orát egy huzamba , nem aggilis nem sport eb

2014. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyasuli + 1-2 óra séta naponta? Nem erőszak, ha nem sportol, nem sportol, csomót spórol nekem. :D
2014. dec. 11. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő helyről választva megfelelő természetű boxost, miért ne lenne jó számodra? Max annyi lesz a gond, hogy lakásban kissé zűrös addig, amíg kölyök az eb. De egy szobaketreccel ezt is meg lehet oldani.
2014. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!