Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a berni pásztor kennel?

Milyen ez a berni pásztor kennel?

Figyelt kérdés
Borbányasi Berni kennel ?
2010. febr. 1. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
nagyon unatkozol....
2010. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
olyan mint az összes többi
2010. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
héé az előbb valaki egy olyan kérdéstett fel hogy a kutyák tudnak-e masztizni !! :D
2010. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a honlap elég gagyi... A kutyái sincsenek fent, kiállítási, szűrési eredmények sem... Én nem vennék innen kutyát.

Vagy lehet, csak nekem nem tűnt volna fel? De pont a lényeget nem találtam sehol.

2010. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős. A honlap alapján. Semmi más nincs, csak hogy vannak kölykök.
2010. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
ingyenes weboldal, talán olcsóbbak a kutyák ??
2010. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy oldal ingyenes, még lehet jó tenyésztő valaki.

Lényegesen egyszerűbb 5 perc alatt regisztrálni egy freewebre, mint egy rakat papírt kitöltögetni, ideoda küldözgetni egy önálló domain névért és fizetős tárhelyért.

Ennek a kennelnek az oldalán viszont semmilyen információ nincs sem a tenyésztőkről sem a kutyákról. Vannak és vannak kölykök (gondolom, mert a képek nálam nem nyíltak meg)

2010. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!