Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák ehetnek krumplit?

A kutyák ehetnek krumplit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom, hogy nem, mert nem tudják megemészteni, és irritálja az emésztőrendszerüket.
2008. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám imádj a paprikáskrumplit. Azt vettük észre, hogy amit nem bír azt kihagyja és nem eszi meg. A hasa se fáj tőle, hasmenése sincs. Lehet, h kutyafüggő ez a dolog. Ő a tejet is imádja és nincs tőle semmi baja, makk egészséges, pedig már 9 éves.
2008. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Elvileg a keményítőt nem tudják megemészteni.
2008. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehetnek, de úgy tartják, hogy maximum 1/3 része legyen a vacsorának. Nem szabad túlzásba vinni, mert valóban a keményítőt nehezen/nem tudják megemészteni.
2008. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hintalow ***** válasza:
100%
Kutatók szerint a kutya már legalább annyira mondható mindenevőnek, mint húsevőnek, hála az ember mellett töltött időnek. Szinte bármit megeszik, amit mi is megeszünk.
2008. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SZia! Az én kutyijaim ellopkidják a nyers krumplit is, még soha semmi bajuk nem volt töle, igaz hogy nem kilószámra eszik, de egy egy darabtól nem volt még eddig semmi bajuk :-)
2008. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam,hogy nem tesz jót nekik,de azért nagyon fontos,hogy a kajájuk mindig tartalmazzon növényi eredetű táplálékot is,pl rízst vagy vmi zöldséget :)
2008. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se tesz jót nekik a krumpli, ha paprikás krumplit adunk a mi kutyáinknak mindig kiszedegetem belőle a krumplit. Szerintem te se vagyis ti se adjatok a kutyátoknak krumplit, mert a végén még baj lesz belőle!!
2008. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudomásom szerint igen.A profi kutyatápok is tartalmazzák a krumplit.A kutya jól tudja hasznosítani,mivel vízben oldodó szénhídrátot tartalmaz.A krumpli hipoallergén hatásu,ellenben a búza vagy kukorica síkéreket tartalmaz,ami erösen allergén hatású.
2008. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az en kutyám is eszik es nincs semmi baja!
2008. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!