Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátom amikor nagyon...

A barátom amikor nagyon szeret egy állatot akkor r. h. déknak hívja ( a sajátjait is szokta annak). Amolyan becézgetés. Én ezt tudom jól nagyon de amikor az én kutyámra mondja akkor nagyon fáj. Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Hiszen tudom, hogy csak viccel és szeretetből mondja. Mégis fáj amikor r.hdéknak nevezi. Miért?
2014. dec. 14. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert te értelmes ember vagy, és tudod, hogy ez a szó primitív, csúnya, nem jelent semmi jót. Normális ember nem használ ilyet kedveskedésből, becézésből. Kíváncsi lennék, mit szólna a te felettébb intelligens barátod, ha őt neveznéd így.
2014. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert a barátod kulturálatlan.
2014. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MiniTheGirl válasza:
52%
Ez szerintem szemétség. Nekem is rosszul esik, amikor az én pici kutyáimról beszél úgy, hogy "meg kéne főzni a kis g. ciket", meg hogy "a legnagyobb kutyád aranyos, de azért ő is egy kis nyomorék". Tudom, hogy elég rosszul mutatja ki a szeretetét, ezért annyira nem veszem fel, de azért rosszul esik. Soha nem bántana állatot, imádja őket, főleg a macskáját, és nagyon jól is bánik vele. Lehet tényleg csak ilyen hülyén mutatja ki az állatok iránti szeretetét a barátod. Mondd meg neki, hogy ne illesse ilyen negatív jelzőkkel a kutyádat, mert rosszul esik neked. Azért fájhat, mert számodra egy szeretett, védtelen élőlényről beszél csúnyán.:(
2014. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szafica ***** válasza:
100%
Én is szoktam így hívni a macskámat,de egyáltalán nem azért,mert azt is gondolom róla(csak néha :D)... Csak ha rosszat csinál(pl. lelök valamit az asztalról stb.), akkor szoktam dögönyözés közben mondani neki,hogy "te kis r.hadééék" meg "egy r.hadt kis dög vagy tudod?", de olyan hangsúllyal,mintha azt mondanám neki,hogy "te kis cukorfalat". :D
2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nálam tuti visszanyalna a fagyi :) Becézgesd te is a barátodat hasonló jelzőkkel. Meglátjuk, hogy esik neki, ha majd mondod, hogy "kellemes karácsonyt, te mocskos állat" :D
2014. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam a kutyimat dögnek hívni, most akkor egy aberált bunkó paraszt vagyok ?
2014. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Én is mindig dögnek hívom a kutyáimat :)


A lovászunk szokta csinálni, hogy miközben dögönyözni valamelyik hasát, kommentál hozzá, hogy "te tökfej" vagy "kisb*zi", de sosem gondoltam, hogy ez olyan szörnyű dolog. Egyébként is olyan hangsúllyal mondja, mintha cukorfalatot mondana :)


Én nem sértődnék meg rajta.

2014. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem meg egyáltalán nem vészes ez.

Én is szoktam ilyesmi neveken hívni a kutyámat, egyenlőre nem mutatja jelét, hogy összetört volna a lelke. :D Nálam meg ez kristálytisztán a szeretet kifejeződése, mert igen, vannak rossz tulajdonságai még az én csodakutyámnak is, és ezekkel pont azt fejezem ki, hogy még ezeket is imádom benne. :)

2014. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nehéz, de lépj túl rajta. Az én párom is így hívja a macskánkat. Nekem sem ment könnyen, de végül sikerült. Próbáld meg nem meghallani, vagy áthallani rajta a kedvességet.
2014. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Minek van szükséged egyáltalán ilyen "barátra"?Tudja,hogy rosszul esik neked,mégis csinálja,ennyire nem érdeklik az érzéseid.

Nálam egyszer csinálná,verném is szájba,aztán mehetne is az ajtó felé.Plusz közölném vele,meg ne próbáljon még egyszer a kapunk közelébe jönni.

2014. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!