Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Szoktátok a hasatoka...

Kismamák! Szoktátok a hasatokat simogatni, beszélgetni a babával?

Figyelt kérdés
Ha pl. nagyon mocorog, vagy odanyomja a fejét a has oldalához, hogy látni is lehet, ahogy dudorodik, stb.

2014. jún. 1. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Mondjuk most még nem lehet érezni a babámat, de első terhességemnél is beszélgettem vele és cirógattam és tuti, hogy most is fogom! :) Már most is esténként, mikor mesét olvasok a lányomnak, fogom a pocakom és neki is mondom! :)
2014. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Persze! Kell is! Mondjuk én már kezdem a könyörgést a kislányomnak :) Ő már nagyon keveset mocorog...

39 hetes kismama

2014. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, simogatni sose simogattam, egyszeruen zavaró erzes volt. Beszélni viszont beszéltem hozza.
2014. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen! És zenét is sokat játszok neki:-)szereti:-)
2014. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen én szoktam beszélni simogatni is. olyan aranyos ha simogatom akkor egyből mocorog. egyébként érzi ha simogatom?
2014. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én nem simogatta, meg ilyenek. Nekem az túl fura volt, vagy mi. De rendszeresen arra keltem, hogy a papa simogatja a hasam, és beszél a gyerekéhez...
2014. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem csináltam ilyeneket.

Míg terhes voltam sok zenét hallgattam, meg énekeltem, de ennyi.

2014. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én szoktam néha simogatni, de beszélni nagyon ritkán. az olyan furi :) amikor nagyon mocorog akkor kérdezem nah mi a helyzet?, vagy ha "rossz" helyen van akkor nah légyszi csússz odébb :).
2014. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam simogatni,mert nekem furcsa érzés, hogy a saját hasamat simogatom, maga a bőr miatt furcsa, rossz érzés.


Beszélni nem beszélek hozzá konkrétan, hanem amúgyis pofázok magamban, így ő is hallja a hangom. Énekelgetni, zenét hallgatni ugyanúgy, ahogy régen.:)

2014. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazan. Nekem valahogy ez nem megy. Az elsonel sem ment. Viszont jo erzes hogy a parom simogatja, puszilgatja, "jatszik" vele (ezt ugy ertem hogy piszkalja es varja hogy rugjon) :-) Nekem fura lenne magamat simogatni :-D
2014. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!