Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves yorki kutyust...

Másfél éves yorki kutyust naponta hányszor a legjobb etetni?

Figyelt kérdés
A kutya 2,5 kg ez mininek számit?
2014. dec. 15. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mini yorki NINCS! Az előfordulhat, hogy az alomban egy-egy kiskutya standard aluli, kisebb mérettel születik, de azok sem minik.

Felnőtt kutyát pedig elég naponta egyszer etetni!

2014. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Elég naponta egyszer megetetni, általában mindig ugyan abban az időben kell. Az étkezés legyen fix az életében.

Persze lehet adni neki napközben 1-2 jutifalatott is, nem tilos. De csak mértékkel.

Vannak, akik viszont folyamatosan tartanak a kutya előtt tápot, de az csak akkor ajánlott, ha a kutya nem mohó és tudja kontrollálni az étkezését, de csak száraz tápnál, mert a házi koszt hamar megromlik, és az nem tesz jót a kutyának, meg szaga is tud lenni. Én pl nem tudom a kutyám előtt kint hagyni az ételt, mert valamiért addig eszik amíg lát.

2014. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 éves yorkim van, 4 kg. Reggel kap száraztápot + egy kis kefírt. Délben kap egy pici túrót, vagy pár falat sonkát.

Vacsira pedig főtt ételt, vagy gyümölcsöt, zöldséget. Tudom, hogy sokan ezt nem tartják jónak, de 8 évesen makk egészséges, nincs elhízva, hihetetlenül aktív.

Soha nem hagyok előtte ennivalót, de mivel szeret enni, így naponta 2-3 alkalommal adok neki kevesebbet.

2014. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!