Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Akela...

Mi a véleményetek az Akela kutyaiskoláról?

Figyelt kérdés
Jó kutyasuli, jól oktatnak(a kutyás sportokat is jól oktatják)?
2014. dec. 16. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!!! :-)

Mi oda járunk (már 6 hónapja) és nagyon-nagyon szeretjük!

Kezdő tanfolyamra jelentkeztünk, nem is akartunk tovább menni mert hogy minek, de annyira beleszerettünk hogy végülis megcsináltuk a 2-es vizsgát (középhaladó) és aztán most klubra járunk, készülünk a 3-as vizsgára!

És nemrég kezdtük az agilityt, bár még nagyon az elején vagyunk (és én tényleg csak laikusként mondom ezt), de hihetetlen szeretjük. Az oktatók (és ez az egész sulira elmondható) végtelenül kedvesek, segítőkészek!

A többi sportot nem ismerem, majd frizbizni szeretnénk tavasztól. Arról csak annyit tudok, hogy a 2014-es EB bajnok az oktató. Szóval szerintem az is csak jó lehet! :-)


Ha van kedved szerintem gyere el és nézd meg az iskolát és nem fogsz csalódni benne!

2014. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mi óvodába járunk a 6 hónapos snauczer kiskutyámmal, ezért a sportokról nem tudok még nyilatkozni (bár majd szeretnénk mindenfélét kipróbálni, főleg az őrző-védőt), de amit eddig láttam az nagyon szimpatikus volt az iskolában. Az oktatók odafigyelnek az első perctől ránk és bármivel fordulhatunk hozzájuk. Én is csak ajánlani tudom őket!

2014. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ugy tudnam jellemezni a sulit hogy eleg vegyes. Regi modszerek ujakkal vegyitve. Klikker kepzes mas hagyomanyos pozitiv kepzessel. Mi parszor voltunk azota csak online kovetem oket. Latom uj sulis vizsgakat vezettek be. Szerintem pozitiv hogy van hova fejlodbi es nem allnak meg egy szinten. Sportok talan azert lehetnek erdekesek mert olyan oktatok tanitanak akik mind elertek mar valamit a sajat szintjukon. Flyball frisbee tobbszorok magyar bajnokok es EU bajnokok. Obedienceben bizonyitottak mar a tanulok is nemcsak az oktato. Erdemes lelatogatni megnezni tobb foglalkozast is! Az ovit imadtuk anno. :-)
2014. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük :) ... Felkészült, hozzá értő oktatók, jó hangulat, jó környezet. Sportok közül egyelőre még csak az ÖV-t próbáltuk, de azt mindkét kutyám nagyon szereti :) ... Mindenre van tippjük, bármiben tudnak segíteni és mindig hasznos tanácsot kapunk. Szóval én nyugodt szívvel tudom nektek ajánlani, próbáljátok ki :)
2014. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Mi nagy testű alap tanfolyamra iratkoztunk be egy idősebb (7 év körüli) lány kutyusunkkal. Eddig azt hittem nem a munka hőse a kislány (egy másik suliban annyira nem szeretett "dolgozni"), de az oktatóknak hála már imádja a feladatokat és már farok csóválva, fenék riszálva hajtja azokat végre. Amit még észre vettem a "módszereknél", hogy a régit vegyítik az újakkal és mindenkinek a számára legmegfelelőbb módszert alkalmazzák. A csoportunkban mindegyik kutya és gazdi nagyon különböző személyiségűek,korúak voltak, de mindenkinek egyből tudták mi kell. Aminek még én nagyon örültem, hogy a "kicsi"lány elkezdett játszani a csoporttársaival ami az Akela előtt szintén nem volt, csak a saját többi kutyáinkkal hancúrozott otthon. Sajnos egy ideje nem tudunk lejutni, de jövőre biztos megyünk és a sportokat is kipróbáljuk :) aztán meglátjuk melyik a számunkra legmegfelelőbb.

Bánatomra a sport oktatók nevét nem jegyeztem meg, a név memóriám nem a legjobb :(

Akit érdekel menjen le nyugodtan, mert mindenki segítőkész és szívesen adnak felvilágosítást. (mi például mielőtt beiratkoztunk, ugyan kutya nélkül, de részt vettünk egy órán és akkor döntöttem :) )

2014. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szuper iskola, csak ajánlani tudom! szerintem menj el, nézd meg és meglátod, hogy nektek tetszik-e, de eddig még nem hallottam róluk semmi rosszat!
2014. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi agilityre járunk, a többi foglalkozást annyira nem ismerem, de ez nagyon jó. Profi pálya, profi oktatók, kis létszámú csoport, pontos időbeosztás, jól felépített tanmenet. És ami nagyon pozitív, hogy minden kutyával ugyanúgy foglalkoznak, legyen az csivava vagy border collie. Ajánlom mindenkinek!
2014. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor majd én is elnézek hozzájuk! :)
2015. jan. 3. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár látom, hogy régi kérdés, de azért válaszolok: mi oda járunk és csak jót tudok mondani. Gyertek el és nézzétek meg, a saját tapasztalás számít a legjobban, de szerintem nem fogsz csalódni! A sportokról pedig csak annyit, hogy a frisbeet egy többszörös EB és országos bajnok, VB 3. helyezett oktatja, a flyballt kétszeres EB győztes csapat, az agility oktatók szintén országos szinten ismert és elismert oktatók... szóval erről nem is kell többet magyarázni szerintem! :)
2015. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó iskola! Mi több iskolát megjártunk mire ide kerültünk és bátran mondhatom, ez az eddigi legjobb suli!!!!!! Nem is tudok rájuk semmi rosszat mondani!
2015. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!