Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador keverék szuka...

A labrador keverék szuka kutyák mikor tüzelnek először? Mennyi ideig tart a vemhességük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Hogy?

Kérdeztél, válaszolok. Ezért van ez az oldal. Nem sértegettelek, tényeket közöltem. Nem értem, mi a problémád.

2010. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk....
2010. febr. 2. 19:45
 13/20 Akiteki ***** válasza:
66%
Nagyon egyszerű a válasz: ha nő a hasa, vidd el az orvoshoz, hogy ivartalanítsa. A többit már megválaszolták.
2010. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

Ezt az utolsó lehetőséget azért nme nagyon preferálom.

Ha már nő a hasa, akkor kb a vemhesség felénél járhat. Ezt nem kéne megvárni... Minél előbb, annál jobb.

De a lényeg: ha 3 napja nem tüzelt, és most sem tüzel, akkor az eltelt időszakban biztos nem lett vemhes.

Viszont az ivartalanítás tényleg ajánlott, és vigyázzatok, máskor el ne szökjön!!

2010. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Vemhes lehet simán. Ilyen fiatalon viszont nem szabad ellenie, mert az nagyon veszélyes! Úgyhogy ez egy remek alkalom az ivartalanításra, akár vemhes, akár nem. És akkor utána nem kell már kb. 15 évig aggódnod az állandó álvemhesség és gennyes méhgyulladás miatt sem.
2010. febr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az eltünése előtt vérzett a kutyus? Azért irom, mert a kérdésedben az is szerepel mikor tüzel először. ha nem vérzett, akkor elég kevés a valoszinüsége, hogy vemhesen jött haza. (hacsak nincs csendes tüzelése)

De az eltünéstől számitott 30. napon egy UH vizsgálat megmondja, hogy van-e benne kölyök. ha amugy is szeretted volna ivartalanittatni, akkor érdemes lenne ilyenkor, megkiméled magad sok kellemetlenségtől, és utána már vigyázni sem kell.

2010. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem vérzett az eltünése előtt...köszi a választ!
2010. febr. 3. 12:17
 18/20 Akiteki ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:51"

Szia! Nem a kisujjamból szoptam, amire válaszoltál. Az állatorvossal beszéltem meg. Szerinte semmivel sem nagyobb a kockázata, mint "üresen". Gondolj pl. a császármetszésre. Az is simán megoldható, szinte ugyanaz a művelet, csak több varrással jár.

2010. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
M már pecsételget a drágánk...
2010. febr. 3. 21:44
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vérzett, akkor nem lehet vemhes. ha tegnap este kezdte a pecsételgetést, akkor mostmár vigyázni kell rá, legfőképpen a 9.-14 nap között. (ez persze szukánként eltérhet) Legjobb ha elzárjátok, és ilyenkor sétálni sem ajánlatos, csak otthon a kertben. a kanok messziről megérzik a szagát, és nagyon terminátorok tudnak lenni. ha lakásban laktok, akkor csak épp, hogy elvégzi a dolgát, és ennyi, viszont szigoruan csak pórázon:) szia.

Ha lement a tüzelés, érdemes ivartalanitani. Tüzelés alatt semmiképp sem.

2010. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!