Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam neten és olvastam is...

Láttam neten és olvastam is hogy előfordul hogy egy kutya nemi aktust akar létesíteni egy emberrel? Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Nyilván csak a szándékról van szó, de a kérdésem arra vonatkozik, hogy ez mennyire gyakori vagy van-e hasonló tapasztalat, esetleg ezek csak egyszeri esetek?

2014. dec. 19. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hágásra, azaz az ember különféle testrészein végzett párzó mozdulatokra gondolsz, annak sok köze nincs a nemi aktushoz. Azt imitálja, de egyszerű dominanciáról van szó, hogy "látod, én még ezt is megtehetem veled, akkora csirke vagy".

A ténylegesen szexuális jellegű próbálkozások annyira ritkák, hogy igazából nem érdemes róla beszélni. Nem hülyék, vágják azért, hogy más faj vagyunk, nincs tüzelő szuka szagunk, meg nem viselkedünk partiképes kanként, szóval nehéz összekeverni. Nyilván ha a hormonoktól elborul a kutya agya, akkor előfordulhat, hogy már mindegy, csak valaki valamit, de nagyon ritka, tényleg.

2014. dec. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most állok kutya vásárlása előtt, és mikor ezt megláttam kicsit megijedtem. Írtad hogy ez a dominancia fitogtatásról szól, akkor lehet hogy ez a hibás nevelésből eredeztethető?
2014. dec. 19. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a hibas neveles miatt van.
2014. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy konzekvens, tekintélyelvű neveléssel ez elkerülhető remélem..
2014. dec. 19. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy bullmasztiffom. Van egy elég domináns cane corsóm és egy NAGYON domináns amstaffom.

Soha egyiknek sem jutott eszébe, hogy engem, a gazdát meghágjon.

Nevelés kérdése.

38/N

2014. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ennek nagyon örülök, mert őszintén iszonyú kellemetlen lenne ha valami hasonló történne. Talán azért fordul elő ilyen mert sokan a gyerekükként kezelik a kutyát.
2014. dec. 20. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

nekem 1 pit meg 1 mentett staff mix van, én még azt se turom, h a pit bedominálja a stafit, nemhogy engem, sem a család többi tagját.

amugy 1 ismerős spaniel meg vmi nagy kutya mix e csinalta ezt, ők csak nevettek rajta, aztan a kutya vkinek utö eret harapott utanna!!!

szoval ilyenkor nagyon esznél kell lenni ha ez bekövetkezik.

2014. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!