Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud majd mindig kulonbseget...

Tud majd mindig kulonbseget tenni, vagy ezzel elrontom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok energiamba telt, mig megtanitottam huzas nelkul porazon menni.

Most viszont kaptam egy kutyas rollert, amivel jol levezethetjuk a tombolo energiajat.

Ha a kutyamat hagyom hogy huzzon engem rolleren, persze neha rasegitek neki, akkor porazon is ujra huzni fog?


2014. dec. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha külön parancshoz kötöd a húzást akkor nem.
2014. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom a rollert hámmal fogjátok használni, a séta meg nyakörvben van - teljesen más a két szitu. Ám arra figyelj h betonon ne használd.
2014. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem válaszolóhoz.

Ha a séta nyakörvvel, a rollerezés megy hámmal történik, a kutya tudni goja a különbséget. Illetve ajánlatos parancsszóhoz is kötni a dolgot. Én a szánhúzómnak régen megtanítottam, hogy ha azt mondom "futás", akkor szaladt előttem.

2014. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hám + tanítsd meg parancsra előremenni. Így egyrészt a felszerelésből tudni fogja, mit vársz, illetve el lesz különítve a lábhoz és az előreküldés.
2014. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!