Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king kutyusnak kutya...

Cavalier king kutyusnak kutya táska. mekkora méretű legyen?

Figyelt kérdés
hosszúságra 50 cm körüli és marmagasságra 35 cm, persze a kutya :D

2014. dec. 22. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Milyen célra lesz a táska? Ha arra, hogy orvoshoz/futtatóba vidd, célszerűbb neki boxot venni, de egy jól nevelt kutya elvan a kocsiban.
2014. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nincs lába szegénynek?
2014. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm az értelmes kommentet. Igen az lenne a célom vele, hogy ha megyünk valahova akkor elrudjam vinni. Pesten nem mindig tudok kocsival menni és félek, hogy baja lenne. Kicsi.. Metróban simán megtapossak pl

Másodiknak annyit tudok mondani, hogy de van. Viszont feltettem egy kérdést. Arra válaszolj, ha ez nem megy akkor még ne kommentelgessél csak mert nincs a témában tapasztalatod és mert nincs jobb dolgod.

2014. dec. 22. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Ja, hogy metrón szállításra kéne. Mindjárt más, azt hittem, hogy "menőzésből" kellene. Ebben az esetben nem táskát, hanem szállító boxot vegyél.

Ilyesmit(van olcsóbb is): [link]

2014. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja?Mozgólépcsőn fel tudod venni.A szerelvényben fel tudod venni.
2014. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:

A méret vásárlásnál (szállítóbox) azt szokták ajánlani, hogy legalább akkora legyen., hogy a kutya fel tudjon benne állni, meg tudjon fordulni, és fekve is elférjen.

Szerintem erre a legegyszerűbb, ha elmész vele egy állatkereskedésbe, és kipróbálod az ottani választékot.


Egyébként szerintem sokkal macerásabb egy boxot állandóan magadnál cipelni utazáskor (+a kutyát). Egyszerűbb ha ölbe veszed a mozgólépcsőn. Annyira nem kis termetű kutya, szerintem nem fogják eltaposni.

2014. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!