Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Fiú csivavám ,,kanosodott" a takarónkkal és kijött a nemi szerve. Ezt már megszoktam mert sokszor előfordul vele. De most vér csöpög belőle és azt nyalogatja és nem tudom hogy mi történt. HA valaki kutyájával előfordult már ilyen és tudja mi ez és mit kell tenni annak a válaszát megköszönném.
2014. dec. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez előfordult kan kutyáknál amikor nagyon kanosak. Ha nem múllik el pár napon belül orvos.
2014. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kanosodott, hanem a dominanciáját fejezte ki. Ezt tiltani kell, mert legközelebb rajtatok fogja gyakorolni. Ivartalaníttasd is, akkor csillapodik a dolog.
2014. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tiédből csöpögne vér, ide jönnél kérdezősködni, vagy rohannál a dokihoz pánikolva? Na. A kutyáé miért kevésbé fontos?
2014. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok pontozzatok le nyugodtan de mint 3 tenyészkan tulajdonosaként tudom, hogy miért csepeg a vér, én is rohantam a dokihoz vele...
2014. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!