Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek a Yorkin kívül...

Van valakinek a Yorkin kívül Bernije is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Berni pásztorra gondolsz?Érdekes párosítás lenne.Dávid és Góliát.

Nekem bernim van.Éppen hétvégén találkoztunk séta közben (a Balaton jegén) egy yorkival,de nem jöttek különösebb lázba egymástól.

2010. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknek van. A yorkshire terrier volt meg előbb nekik.
2010. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennyire félreérthetetlen lett volna a kérdés?akkor felteszem még egyszer.Arról lenne szó hogy ezen az oldalon másról sem olvasni csak így a yorki meg úgy a yorki.Nekem Berni Pásztorom van,és az érdekelne van e rajtam kívül olyan valaki akinek ilyen kutyája van.Nem a párosításra gondoltam.Ennyire ne becsülj alá légyszíves köszike.
2010. febr. 3. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a kérdést úgy értelmeztem hogy van egy yorkid meg egy bernid :) 2. voltam.
2010. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nekem csak Bernim van.Eszem ágában sincs beszerezni egy yorkit.Valahogy a kettő nem igazán passzolna,és itt megint nem a párosításra gondoltam.Hülyén jönne ki hogy a Berni kint a yorki meg bent.Ne érts félre nincs bajom velük,de én inkább Berni rajongó vagyok.Nagy kert szép kutya,nem pedig egy szoba kutya akit csak és kizárólag lakásban lehet tartani ilyen időben,mert máskülönben megfagy.
2010. febr. 3. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Eszembe sem jutott "úgy" párosítani őket.Én is arra gondoltam,hogy hülyén néznének ki egy udvarban.
2010. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:

Nekem is feltűnt, hogy az utóbbi néhány oldal csupa yorkikról szól. Hiába, divatfajta.

Sajnos bernim sincs. De attól még szépek. :))

Miért ne lehetne mindkettő? Sétánál, ha a yorki elfárad, fel lehet tenni a berni hátára. :))

Én vittem már így macskát az állatorvoshoz. Érdekes látvány voltunk.

2010. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos amit az utolsó hozzászóló írt berni hátán egy Yorki? biztos nem néznének hülyének az emberek.
2010. febr. 4. 13:17
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Hagy nézzenek. Az a dolguk. :))
2010. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez így van.De már magában a Bernimet is megnézik.
2010. febr. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!