Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma a kutyámmal az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
Sajnos a legrosszabbtól is tartok. Tizenkét éves tacskó és mostanában néhányszor hányt, aztán jobban lett. Karácsony este még fel is jött hozzánk az emeletre. Tegnap óta viszont nem eszik, sok vizet iszik. Az ágyában ül, alig bír kimászni belőle. Amikor odahajolok hozzá azt észlelem, hogy furcsán szedi a levegőt. Nem tudom eldönteni, hogy remeg-e vagy a vérnyomása ment feljebb. Semmilyen ételt nem fogad el két napja, éjszaka többször nyüszített ismeretlen okok miatt. Mivel két ünnep között vagyunk még állatorvos sincs nagyon. Nem tudom, mit tegyek.
2014. dec. 26. 18:42
 1/6 iskolások válasza:
0%
Lehet h bélférge van barátnőm macskáinak is volt 1hete ( remélem jobban lesz a kutyus )
2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet viszont van.A kutya szenved,tehát jó lenne mielőbb orvoshoz vinni.A mérgezésen keresztül a szívelégtelenségig bármilyen problémája lehet.
2014. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el ügyeletre. Ha nem eszik, és furcsán szedi a levegőt, az semmi jóra utal.
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!!! Rengeteg állatorvos rendel akár hétvégén is. 12 évesen egy tacskó még középkorúnak is mondható, ez még nem végelgyengülés, de ha nem viszed dokihoz, a te hibádból könnyen elpusztulhat csóri...
2014. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én is azt olvastam, hogy akár 14-17 évig is élhet. Holnap mindenképpen ki fog jönni hozzá az orvos. Remélem a legjobbakat.
2014. dec. 26. 22:42
 6/6 anonim válasza:
Majd írd le , hogy mi volt vele .
2014. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!