Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire érdemes figyelni kutyaszá...

Mire érdemes figyelni kutyaszárítógép vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Vìzkicsapatón gondolkodom, nem tudom, elég e a teljesìtményre figyelni(2800W), vagy fontos a megfelelő fúvófej is, ill mástól függ-e? Huskyhoz kéne és a tökéletes, gyors száradás a cél...ha még a szőrt is kiszedi, az csak jobb :)

2014. dec. 27. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában többféle fejet adnak hozzá. A 2800 W nagyon elég, amyennyiben ez a motorteljesítmény és nem a fűtőszál teljesítménye. Nekem 2400 wattos van (dupla motoros) és imádom. Még külön fűtőszál sincs benne, de a két motoron áthaladó levegő így is kb. 35 fokot melegszik, mire kifújja.
2014. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ezt ìrja hozzá:

Szélsebesség 58-68 m/s

Hő: 45-65 C

Még lehet, erős is lenne?

2014. dec. 27. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem túl erős. Valószínűleg azért ekkora a villamos teljesítménye, mert fűtőszálas. Esetleg linket tudsz róla küldeni? Az enyém 72 m/s-os. Kell ez a teljesítmény, különben nem fújja ki a vizet a kutyából! A fűtőszál szükségességéről nem tudok mit mondani, nekem nem hiányzik. Néha így is olyan meleg a kifújt levegő, hogy a kezemnek kifejezetten forró a fúvóka, de egy kutyakozmetikusnak lehet, hogy más lenne a véleménye.
2014. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem ki :) amennyit ki tudok olvasni, plusz, amennyire értek hozzá, szimpatikus, bár azért még végig kell gondolni, mennyire van rá szükségünk... Csak mivel nem tudom, melyik jó, inkább nézzetek rá, jobb, ha tapasztalt mondja rá, hogy érdemes e foglalkozni vele :)

2014. dec. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!