Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elöl csatolós hámot használ...

Elöl csatolós hámot használ valaki? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

Sok külföldi gazdinál láttam, hogy ilyen van a kutyáján és nagyon dicsérték. Eléggé le van strapálva a mostani hámja a kutyámnak (bullterrier keverék) és gondolkodom, hogy ilyet veszek majd legközelebb.


Nem kapcsolódik ki a csat? Nem tud belőle kibújni a kutya?

Tud szépen sétálni sima hámban is, de nagyon ritkán még azért néha keresztbe ugrik előttem (más kutyához vagy ha valami nagyon-nagyon izgalmasat lát) és talán erre is jó lehetne, hogy leszokjon róla.


Nyakörvben is tud sétálni, mielőtt ezzel jönne valaki,de egészségügyi okok miatt hámmal sétálunk.



2014. dec. 27. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nem láttam még, szóval így konkrétan tapasztalatot nem tudok írni, csak gondolom hogy strapabíró lehet ha sok a pozitív vélemény.

nekem olyan kételyeim vannak inkább, hogy nem nyomja a kutyát, ha pl. mégis megindulna és visszatartod? mivel hám, elvileg olyannak kellene lennie hogy kényelmesen húzhasson, de nem láttam még, nem tudom.

2014. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve az ilyesminek, de ismerek olyat, aki használja, viszont nála az sem segít. Apróbb hibákat biztos ki lehet vele küszöbölni, de szerintem nem egy ilyen eszköztől fog a kutya megtanulni szépen sétálni.
2014. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!