Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy nagyon lesoványodott...

Ha egy nagyon lesoványodott kölyök kutya került hozzám, akkor a prémium táp mellé kaphat BARF ételt?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam ezzel az etetési módszerrel és nagyon tetszik! Szerintetek a táp mellé kaphat ilyet is? Csak a csontoktól féltem szegényt, ezért azt inkább kihagynám belőle. Úgy tűnik, hogy inkább házi koszton nevelhették, mert nem szívesen eszi így se a tápot, volt, hogy leeset egy darabka vajas kenyér és azért még morgott is. Gondoltam, hogy ez a variáció jobb lenne neki, mint a táp. Az orvos azt mondta, hogy szépen megerősödik, ha rendesen kap enni. :)


(3-4 hónapos kölyök)


2014. dec. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A kétféle etetési módszert nem ajánlatos keverni.
2014. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy érdemes csak keverni, ha mindkettőt rendesen csinálod, mert a túl sok fehérje, vagy a túl kevés kalcium (vagy bármilyen más tápanyagból túl sok vagy túl kevés) árthat a kutyának. Szóval vagy táp és BARF, de akkor csonttal-zöldséggel-mindennel együtt, vagy csak táp. Vagy csak BARF, ugye :)
2014. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Míg rendbe nem jön, akkor addig marad a táp. Nem terhelem a gyomrát étrend váltással. :) Szerencsére szépen erősödik. A hasa sincs már behorpadva és kezd súlya is lenni. :) Köszönöm!
2014. dec. 28. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
nyers marhamáj . ha már nem nagyon kicsi. ha nem lakásban tartod . ( sajnos borzasztóan büdösek lesznek tőle, de használ az biztos !! )
2014. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csont helyett lehet tojáshéjport is adni.
2020. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!