Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire baj ha már most...

Mennyire baj ha már most attól rettegek, hogy mi lesz ha elpusztul?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves havanesem.

Nem,nem gyerek pótlék,hanem az a kis lény,aki miatt igyekszem nem eret vágni magamon ebben a mocskos világban.

Előre azon aggódom,hogy hogyan fogom elviselni ha már nem lesz...

Ez normális?


2014. dec. 29. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rettegsz, az nem normális. Ha néha felmerül benned a kérdés, az normális.

Minden rosszindulat nélkül: arra nem gondoltál, hogy felkeress egy pszichológust?

"aki miatt igyekszem nem eret vágni magamon" Szerintem érdemes lenne erről egy szakemberrel beszélgetni. Biztos, tud neked segíteni.

2014. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél évesen még nem szabadna erről gondolkodnod huzamosan. Én még a 9 éves kutyámra is úgy gondolok hogy sokáig fog ő még élni, néha szidom bár ne lenne, de végül csak jó ha itt van. Vannak vele kisebb nagyobb gondok, sokszor kínlódok vele, de elvan, a maga módján szeret ő engem. Ne ezen gondolkodj hanem azon hogy mennyi minden jót fogsz vele még együtt átélni
2014. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!