Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy kutya depressziós?...

Lehet egy kutya depressziós? Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés

A kutyus tegnap óta nem eszik semmit, csak iszik. Már gusztustalan kutyakonzervet is tettem elé, mert tudom, hogy imádja, csak hogy egyen, de az sem kell neki. Levert, nem igazán akar játszani, persze ha hívom, jön, de egyébként a kis kosarában fekszik.

Egy hete el kellett hoznom szüleimhez, mert a szuka kutyusunk tüzelni kezdett (tenyésztünk, inkább csak hobbi szinten, törzskönyvvel, szűrésekkel, tenyésszemlével, de nem járunk kiállításra), és nem akarunk kölyköket (nem vagyunk hívei a kennel tartásnak, kutyusaink családtagok, soha nem zárnám be).

Naponta így is 2-3 órát töltök vele, sétálni most ritkán megyünk.

A testét végigtapogattam, megnyomogattam, de semmi fájdalma nincs. Az orra nedves, bűzmirigye tiszta, láza sincs.

Dokit felhívtam, ő mondta, hogy depis, hiányoznak neki a szukák otthon. Nem lehet más baja? 1 hónapja kapott veszettség, és 2 hete kombinált oltást, féreghajtva is volt mindkét oltás alkalmával Drontal Plusszal.


Egyébként cavalier king charles spánielről van szó.


2010. febr. 4. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos megmondta hogy mi a baja miért kérdezel minket?Egyébként az orvosnak igaza van hiányoznak neki a szukák.
2010. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nehezen hiszem el, hogy ez lenne a probléma. Nem bízom az orvosban, de a lakhelyünkön csak ő van közelben.
2010. febr. 4. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutyának a létező legnagyobb büntetés ha elválasztják a gazdától. Akár te teszed meg, akár rokonhoz viszed, akár naponta elmész hozzá, akár nem büntetésnek szántad, ő így reagálja le.
2010. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha depis lenne, akkor egyből elfelejtené a bánatát, ha téged meglát... vizelet rendben? széklet? nem akadt meg valami a torkán, ami miatt fáj a nyelés? vagy nem evett meg valamit, ami a gyomrában maradt- nem kajára gondolok, idegen anyag. Produkálnak ilyet a kutyák szukahiányban, ha nincs láza, ne pánikolj, mert megérzi.

pár nap múlva jobban kell lennie, ha nem eszik, felkeresnék egy másik orvost. egy labor sem ártana.

2010. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!