Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom úgy, hogy idén...

Csak én látom úgy, hogy idén mintha kevesebb kutya szökött volna meg szilveszter éjjel?

Figyelt kérdés
A netboard elveszett-talált fórumán is töredéke van a korábbi évek hirdetéseinek, és face-en sem láttam túl sok hirdetést.
2015. jan. 1. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
én csak egy pillanatra néztem ki az utcára, volt is ott egy elkóborolt kutya
2015. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lefényképezted, vagy szóltál valakinek?
2015. jan. 1. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Kinek kellett volna szólnom?

Jan elseje van.

Lefényképezhettem volna, de valószínűleg nem maradt volna sokáig az utcánkban...

2015. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Lefotózod, ha látsz egyet és a neten sok helyre fel lehet tenni. Ha el is megy az utcátokból, akkor is , ha keresnék, valami támpontot adhat.
2015. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az állatvédőket kell értesíteni, ha kóbor állatot látsz, hiszen meg is fagyhat ezekben a mínuszokban! Ahogy előttem is írták lefotózod,és értesíted az illetékes állatvédőket! Neten utána tudsz nézni, nálad ki az!
2015. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Van több csoport is a FB-on szilveszteri ügyelet gyanánt, oda feltettek elég sok kutyát, összegyűjtötték a mentőket, az orvosokat, a chipleolvasóval, autóval rendelekzőek, ideigleneseket. Oda érdemes benézni.
2015. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Vajon kinek nem tetszenek azok a válaszok, amelyekben leírják, mi mindent lehet tenni egy látott kutyával újév napján?

Ahogy várható volt , a Netboardon özönlenek a keresni való kutyák. Mert általában délutánra éled fel a legtöbb ember, és akkor kezdi keresni a kutyáját.

2015. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Ertesitsem az allatvedoket, jo vicc. Hanyszor volt mar, hogy lattam valahol egy kutyat, elhozni nem tudtam, de szoltam az allatvedoknek, fajtamentoknek, hogy itt es itt lattam egy ilyen es ilyen kutyat, hatha keresik. Minosithetetlen hangnemben jott a valasz, hogy es akkor mit kezdjenek vele, ha nem hoztam el. Pedig ha keresik, ez is sokat segithetne.
2015. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Azzal valóban nem sokra mennek, ha valaki bejelenti, hogy itt meg ott látott egy kutyát. Ha fél órán belül el is indulnak keresni, a kutya már kilométerekkel odébb járhat, alig van esély a megtalálására.
2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért lenne jó, ha szólnék, hogy láttam.

Ha eljönnének keresni, hamarabb találnának másik ötöt, mint azt amit bejelentek...

2015. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!