Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom úgy, hogy idén...

Csak én látom úgy, hogy idén mintha kevesebb kutya szökött volna meg szilveszter éjjel?

Figyelt kérdés
A netboard elveszett-talált fórumán is töredéke van a korábbi évek hirdetéseinek, és face-en sem láttam túl sok hirdetést.
2015. jan. 1. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most is kiposztoltak a városi csoportban vagy három kutyát, lefotózva, hogy itt meg itt kóborolnak szegénykék, a gazdi biztos keresi őket, stb, stb, sajnálkozás a köbön, de most könyörgöm, egy westit nem lehet megfogni és hazavinni és UTÁNA megosztani? Most induljak neki gyalog keresgélni, csak mert két órája ott volt a kutya, most meg már 10 km-re is lehet onnan? Ezek a megosztások, telefonok egy dologra jók: a gazdi tudja, hogy x órája még életben volt a kutyája. Másra nem.
2015. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hányszor próbáltam már szilveszteri kutyát befogni..a legtöbb pánikba esve menekül és megfoghatatlan.
2015. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezeket a kutyákat ma délután látták. Békésen szaglászódnak vagy éppen néznek bele a fényképezőgépbe.


Ha rohan a kutya, az más kérdés, de azzal az információval se megy senki semmire.

2015. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!