Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziózisnál szoktatok nézni...

Babéziózisnál szoktatok nézni szemet is, vagy csak pisit?

Figyelt kérdés

A kutya kedvetlen,nem eszik,nem játszik,csak iszik,akkor egyből raktok alá papírzsepit pisit figyelni,és ha barnás,akkor rohantok orvoshoz,vagy előtte még alsó szemhéj nyálkahártyáját is megnézitek?

Itt most nem azon van a lényeg,hogy mikor rohantok orvoshoz,mert van aki akkor,ha furcsán néz a kutyája,van aki meg akkor sem,ha nem mozdul,hanem,hogyha babéziára gyanakodtok,akkor csak pisit néztek vagy szem nyálkahártyáját is?


2015. jan. 1. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyiket se nézek. Eddig 3 babézián vagyunk túl két kutyával, de egyszer se vártam meg, hogy a pisi véres legyen. Mindig orvoshoz került a kutya még az elején.
2015. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyiket sem szoktam nézni, ha látom, hogy bágyadt a kutya és nem hajlandó még az ételt sem elfogadni, rohanok vele az orvoshoz. Kétszer mentettem meg vele az életét.

(A szóban forgó kutyám kan, ha pisil is, random felemeli a lábát, nem is tudnék alá tartani semmit, arról nem beszélve, hogy ha látom, hogy felkelni nem bír, nem fogok arra várni, hogy lázasan, betegen mikor lesz kedve felcihelődni egy pisire)

2015. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy babézia miatt olyan a kutya. Bármi más betegség is okozhat ilyen tüneteket.
2015. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!