Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elképzelhető hogy a süni...

Elképzelhető hogy a süni tüskéje egszúrja a kutya szemét?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden elképzelhető.

Az én pit keverékem már elég sok sünit kinyírt (sajnos), és soha semmi baja nem volt.

Nem tudom, hogy csinálta.

2014. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na azt én se......

Apám elvitte dolgozni az öreget. Aztán csak azt vettem észre hogy be van gyulladva a szeme. Dokinál kiderült hogy megsérült a szaruhártya.

Amámat megkérdeztem mi lett vele ( a kutya az enyém ) akkor mondta hogy talált egy sünit éjjel. Egyszer csak felszisszent az öreg és tovább ment.

Nekem fura az eset ugyanis, nem igazán sünis....... Megnézni megszokta mert kíváncsi, de se a macskát nem kergeti se a sünire nem mozdul. Nem tudom mi érhette a szemét? :-(

2014. nov. 12. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Belemehetett valami, ami megsértette, ez bármi lehet. Kétlem, hogy pont egy süni lett volna és pont a szemét szúrta meg...nemigen szokták a kutyák a szemüket a süni tüskéihez dörgölni.
2014. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Macska is belekarmolhatott.
2014. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen a sünis dolgot én se hiszem el. Még arra gondoltam hogy apám nem e hozzá csapott valamit amit nem üt nagyot. A szeme nem volt bedagadva idegen dolgot nem találtunk benne. A sérülés nagysága meg elég nagy. Két gombostű fejének felel meg. A szélessége nagy. A mélysége az nem. Nagyon rendes dokihoz járunk, miután megfestette ( kutyám csak ült és tartotta a fejét ) mutatta nézzem meg ahogy elszineződött a lencse.
2014. nov. 12. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!