Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a fajtatiszta...

WictoriaP0 kérdése:

Mi a különbség a fajtatiszta és a fajtiszta között?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 17:09
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Faj a kutya, a macska, a ló, fajta a border collie, a Maine coon meg a lipicai.
2015. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval a fajtiszta az az, hogy nem kutyamacska keverék, a fajtatiszta meg az hogy nem golden retriver és német juhász keverék? ha így van akkor értem:)
2015. jan. 1. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Faj:macska, ló, stb. fajtiszta: kutya-kutya vagy macska-macska utódja.

Fajta: magyar vizsla, német juhász, magyar agár, stb. Fajtatiszta: ugyan abba a fajtába tartozó egyedek utódja, és rendelkeznie kell törzskönyvel. Csak a tk-es kutya fajtatiszta, mert csak ez igazolja a származását.


De ez általános iskola 4. osztályának az anyaga!

2015. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KGabi0000 ***** válasza:
18%
Igazából különbség nincsen,lehet használni mindkettőt,de a helyes a fajtatiszta,mert a faj az a kutya,a fajta pedig a cocker spániel,a tacskó,a pitbull stb.Tehát minden kutya fajtiszta,mert egyik sem majom-kutya keverék,de nem mindegyik fajtatiszta,mert lehet például tacskó vagy pitbull,vagy tacskó és spániel keveréke is.
2015. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3

Igen, értem, csak akkor nem voltam az iskolában.

2015. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!