Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » APBT online database hogy is...

Krisztián1234567 kérdése:

APBT online database hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Van ez az oldal ahol pedigree je van a pitbulloknak a kérdésem az lenne hogy amikor nézem a felmenőit egy kutyának ott van pl: 3w tudom hogy azt jelenti hogy 3x győzött de ugye ez nem a viadalra vonatkozik?

2015. jan. 2. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
De.
2015. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
De ez hozzá tartozik a fajta történelméhez ha nem tudod elfogadni ne tarts ilyet. De amúgy amelyik kutyának 3 veretlen meccse van az már champion-nak számit és ch-val szokták röviditeni.
2015. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szó se volt arról hogy nem tudom elfogadni..és de igen hammond vérvonalú kölyköm van..és igen a jelöléseket is tudom utánna olvastam csak azt nem tudtam hogy ez így engedélyezett mert azon gondolkodtam hogy a rendőrök hogy nem mennek ki a kutyus tulajdonosához kérdőre vonni na de mind1 köszi szépen nagyon a válaszokat!
2015. jan. 2. 19:49
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is kiírhatom akárhová, hogy kiraboltam egy bankot, mégse fog kijönni a rendőrség. Az internetre akármit írás nem vallomás, és semmi nem garantálja, hogy igaz is, magyarul semmilyen eljárásban nem lehet felhasználni. Meg hát sajnos nincs is annyi ráérő rendőr sehol a világon, hogy unalmukban kutyák adatbázisait nézegessék, bejussanak a belső körbe, hogy kiderítsék, mikor vannak a meccsek, és odacsődítsék a kommandósokat. Nagy meló ám ezeket felszámolni.
2015. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy is néhány sikeres kutya úgy van tartva mintha király lenne (persze nem az ózdi bidám-bidám telepekre gondolok az tényleg állat kínzás ami ott folyik) ha meg elveninék öket akor meg bekerülnének egy 1,5x1,5-ös kennelbe egész életükre (ha nem lönék le őket) annak meg semmi értelme nem lenne.
2015. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ja, mert a királyokat tutira rendszeresen ketrecharcra kényszerítik, amit vagy túlélnek, vagy nem, és ha igen, akkor is fájdalmas a végeredmény. Szuper élet lehet.
2015. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem! és köszönöm a válaszokat! mindeninek ment a pacsi
2015. jan. 3. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem kényszeriti őket...
2015. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Már a kutyákat? El vagy tájolva kicsit asszem.
2015. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Na akor mond már el hogy kényszeritik őket. Nem kell mindent elhinni amit a TV-ben halasz.
2015. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!