Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek ilyen kutyabolondot?

Ismertek ilyen kutyabolondot?

Figyelt kérdés
Világ életemben kicsit tisztaság- és rendmániás voltam, ebbe abszolút nem fért volna bele egy kutya tartása. Mióta kutyám van, annyira szeretem, nagyon sokat foglalkozom vele, róla mesélek a családomnak, barátoknak... Más is van , aki ennyire odáig van a kutyájáért?
2015. jan. 2. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

lágyszik hogy se párod se családod :)

se gyereked

2015. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Én is detto ugyanilyen vagyok. Én is imádom. Összeségében én több szeretetet kapok tőle, mint a legtöbb embertől. És a kutyád biztosan nem fog sem átvágni, sem elhagyni, sem hazudni stb. mint a legtöbb ember teszi. Ha valakinek nincs kutyája vagy nincs vele ilyen szoros kapcsolata az soha nem is fogja ezt megérteni. A kutya tényleg feltétel nélkül szeret téged, amire a legtöbb ember képtelen.
2015. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, férjem van, gyerekeim és unokáim. De a gyerekeim már kirepültek, a férjem pedig szintén szereti a kutyákat:)
2015. jan. 2. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Második, mikor beszélek hozzá, komolyan mondom, úgy néz rám, mintha értené:) Ma pl. kiszóltam neki, gyere a hátsó ajtóhoz rágcsálnivalóért, megfordul, és mire hátraértem, már ott várt:)
2015. jan. 2. 14:20
 5/6 csaba1974 ***** válasza:
69%
Ismerek szerintem akinek nem csak van kutyája és kész annyi, rajtuk kívül szetem minden kutyás kicsit v nagyon de az!!Még én is!! Én imádom kint dolgozok az udvaron ott van velem !!! Nem vagyok egyedül!!Hozza a labdáját eldobom amikor megállok pihenni simogatom és hát beszélek is hozzá!! Sztem érti is csak nem tud válaszolni!!Ill a maga módján test beszéd, tekintet stb válaszol is!!!!Egyszóval vannak "kutyabolondok" Mint ahogy más milyenek is!!!
2015. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Detto ugyanez van nálunk is. Én is tisztaságmániás vagyok/voltam, de most már nem érdekel annyira, simán beengedem a kutyut többször is. Éppen emiaat naponta 5x porszívózok. :D

Ha beteg vagyok, ha zord idő van, nem számít, én viszem ki minden nap a kutyámat, pedig kertes házban lakunk. :)

Hátul ücsörög a kertben, kimegyek, szólok neki: gyere kitettem a kaját. Jön. :)

2015. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!