Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak van valami...

A ti kutyátoknak van valami kedvenc játéka? Mármint pl kezdő gazdiként nem tudom hogyha vennék neki valami sípolós rágó játékot foglalkozna-e vele. A ti kutyátok mivel szokott játszani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém se szereti a sípolós játékokat (10 éves keverék), de a csörgő, zörgő dolgokat nagyon :) Képes lenyúlni egy vödröt és órákig dobálni és "levadászni". A kötéljátékokat is szereti, csak azok nagyon gyorsan amortizálódnak. Normál méretű labdákat kergetni is szeretett régebben (most már nem nagyon lát), de hogy bármit is visszahozzon, az esélytelen. Még megkeresni se vette a fáradtságot.
2015. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Javaslom, ha teheted, a kutyussal együtt menjetek játékot nézni - de ha ez nem lehetséges, az sem gond, a legtöbb játékot érdekesnek találják, főleg a kölykök. Az én kis szőrördögöm annyira nem válogatós játék terén, de mivel neki sem egyformán jönnek be a dolgok, ezért együtt szoktunk menni a Fressnapfba vásárolni :) Akartam neki venni pl röfögős disznót, de azon túl, hogy a hangjára felfigyelt láttam, hogy nem kelti fel az érdeklődését különösebben, míg pl egy plüss azonnal, így ő szokta kiválasztani mindig a neki tetszőt. Egyszer olyan aranyos volt, éppen új játékot nézni mentünk, mivel az előzőek többsége robbanásszerű halált halt rejtélyes módon, és míg én a különböző cuccok közt vacilláltam addig ő megfogott egy, ráadásul elég magasra tett plüssbékát és levette :) Sikerült is neki egy jó drága plüsst kinézni, de ha már a szájában volt, meg ő választotta, nem volt mese, meg kellett venni - még a pénztárhoz is ő cipelte oda a szájában :) Úgy egyébként viszont tényleg mindent szeret, a legnagyobb kedvence egy plüss csont, aminek két kötél fogódzkodó van a végén, egy ilyet egyszer már elnyűtt, de mivel a Jézuska tudta, hogy az a kedvenc játéka, hozott neki egy ugyanolyat ;)

[link]


[link]


[link]

2015. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!