Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A magyar terelőkutyafajták...

A magyar terelőkutyafajták (Puli, Mudi, Pumi) közül melyiknek vannak a legerősebb terelő ösztönei?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
16:31-es vagyok, a 07:48-nak szántam ha esetleg velem lenne problémád kérdező.
2010. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Mind a 3 kutya nagyon jó terelő. Ha dönteni kellene akkor puli vagy mudi közül választanék.
2010. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

16:31

Bocsi, tényleg ne haragudj, azt hittem, h nekem írod, és nem értettem mi bajod!

2010. febr. 7. 19:53
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

Az összes közül a puli a legjobb.

Idén nálunk két alom is született, az második pár napja.

Ha eléggé be van tanítva és az ősei is hajtottak akkor az ösztöne nem hal ki -.-

A mudi és a komondor amit már úgy el "díszkutyásítottak"

Pl: amerikába egy komondor díjat nyert mint a legszebb kutya. Más szóval Csak a puli :D

2010. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A komondor nem díszkutya! Nem hiszed el? Keress egyet és sétálj be a portára xD

Aztán majd meglátod! (Nem bántásnak szánom, csak viccelődök, de amúgy meg hagyjuk már azt, hogy a komondor el "díszkutyásodott"! Ismerd meg és rájössz, hogy baromi nagyot tévedtél. Az, hogy kiállításon nyert, nem baj! Azért nyert, mert előkelő a külleme, nem azért, mert el lenne cseszve, már bcsánat! Hidd el, ha eldíszkutyásodott mackóról beszélünk, előbb kéne említeni a pireneusi hegyipásztorkutyát, meg a kaukázusi juhászt. Amúgy én is a pulira szavaztam!:)

2010. júl. 4. 18:25
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

az uccsó vok

-.- bocsi nem mondtam hogy mi az őshonos fajták közül kettőt nem tartunk, komondor és pumi. Az összes többit igen, ráadásul juhászkutyának. most is van egy komondor kölykünk Jóska XP mindig azzal szoktam "verekedni" XD

2010. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vok, elírtam XP kuvaszt és pumit nem tartunk
2010. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

OKS:D

De mi baj van a komondorral, nem értem? :D

Szerintem nagyon jó kutya, tapasztalatból mondom. De szerintem Te is meg fogod tapasztalni, 2 év mulva, miről beszéltem, mert onnantól ember legyen a talpán aki a kapu közelébe megy.XD

2010. júl. 6. 17:29
 19/24 A kérdező kommentje:

A kuvasz is remek házőrző, és a pumi is szimpatikus, igazság szerint én elfogult vagyok a magyar fajtákkal:)

ÉS GRATULÁLOK NEKED, HOGY 7 KÜLÖMBÖZŐ FAJTÁJÓ MAGYAR KUTYA VAN AZ UDVARODBAN, TE AZTÁN TÉNYLEG TISZTELHETED ŐKET!!!CSAK ÍGY TOVÁBB:)Sok sikert a kutyusok felneveléséhez.

2010. júl. 6. 17:31
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

a kutyatartós vagyok XP

csak némelyik már nagyon öreg, amúgy a komondorral semmi bajom nagyon is szeretem őket, meséltem hogy van egy kölyök komondor (1 éves) na azzal a legjobb "verekedni" XP

am. az összes kutyának megvan a maga munkája XP

van ami a birkánál van van ami bent őriz, van ami disznó és tehénhajtásra van :D ja és nálunk minden őshonos XP cigája, magyar tarka, mangalica a tyúkok is na meg a kutyik

2010. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!