Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, veletek történt...

Kutyagazdik, veletek történt már bármilyen "ciki" dolog sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne legyek már egyedül... :D

2015. jan. 2. 21:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Történt, de nagy mezőn volt és senki sem látta. :D Miért, Veled mi volt? :D
2015. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Úristen egyes, ezen sírva felröhögtem xD Áruld el, mi történt =D
2015. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Velem nagyon sok minden történt már, a kutyám és én valahogy nagyon értünk ahhoz, hogy leégessük magunkat, de természetesen csak akkor, ha jó sokan vannak a közelben... :D
2015. jan. 2. 21:33
 4/26 anonim ***** válasza:
Sztorit akarok xD
2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen:D


A kutyám mindig akkor végzi nagy dolgát és pont nehezen pottyan ki a barna amikor jönnek hátulról :D nem tudom mit gondolhatnak..de kellemetlen:D


Akkor volt,hogy húgom kutyáját sétáltattam és a zebra kellős közepén szart(tök forgalmas zebra amúgy) Na az is felemelő érzés volt :D


Akkor volt,hogy a kutyám a járda közepére pottyantott hirtelen lehajolok, szedem fel,erre hátulról belém jön egy pasi :D (nő vagyok amúgy) bocsánatot kérünk erre tök véletlenül kiesik a zacsi a kezemből :D


Ciki még az,hogy 3 zacskót viszek és 4x kakkantanak az ebek.


Most így ennyi jutott eszembe :D

2015. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Írjátok le :D
2015. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Az elég ciki volt, amikor a bevásárlóközpont ajtaja előtt kezdett el fosni. :)
2015. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem bírtam inni teát, végig röhögtem az egészet xD
2015. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok :D Aratás és kiadós eső után volt, aminek köszönhetően a föld tiszta sár volt. Berni pásztorom van, ami hát elég nagy, én meg alacsony és vékony is vagyok. 10 méterrel arrébb észrevett egy nyulat (amit én nem, mert nem figyeltem), természetesen elkezdte kergetni. Igen ám, de ez annyira váratlanul ért, hogy ösztönösen a pórázt fogva elrántott, bele a fent említett sárba, ami 20 centi mély volt. Úgy 5-6 méter után sikerült elengednem a pórázt, mondanom sem kell, hogy a sárban igen szép csíkot hagytam, a ruhámat meg hagyjuk... :D Nagy nehezen kimásztam belőle, majd a kutyám (a nyúl gyorsabb volt, nem kapta el) odajön hozzám nagy boldogan és néz rám szinte ilyen fejjel: "Na, megyünk tovább?" :D
2015. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ez ma történt: a cipőmnek van egy csatja, a fűző meg nagyon hosszú, és akárhogy kötöm, úgyis hosszú marad a hurok. Elég sokszor akadt már bele a csatba.

Hát ezt ma elfelejtettem - teljes sebességgel száguldottam végig a belváros kellős közepén a járdán, mert én így is futtatom a kutyát. Egyszer csak éreztem, hogy nem tudom rendesen emelni a lábam, és majdnem hatalmasat estem, csak hál' Istennek (vagy nem hála) jó az egyensúlyérzékem, és ahelyett, hogy pofára estem volna, előredőlve ugrándoztam vagy három métert, mint egy beszívott kacsa aki épp indiántáncot próbál járni... A kutya meg ijedtében ugyanúgy ugrándozott mellettem miközben ilyen sokkos tekintettel bámult rám, az emberek meg ott sírtak a röhögéstől... Kínomban én is sírtam a röhögéstől :D

2015. jan. 2. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!