Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, veletek történt...

Kutyagazdik, veletek történt már bármilyen "ciki" dolog sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne legyek már egyedül... :D

2015. jan. 2. 21:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"a szomszéd padnál hegedülő pasi földön lévő tokjába kulázott éppen a nj kutyám...! "

Ez ám a durva kritika XD



Én kutyám is alakított már egyet s mást...

Bevittem futtatóra és elkezdtem valakivel beszélgetni, közben a kutya eltűnt egy fa mögött, aztán kis idő múlva előjött, kérdeztem az ott álló gazdit nem-e kakilt a kutyám mert nem látok semmit, azt mondja nem. Erre a kutya ránk nézett, odajött 1 méterre és elkezdett fosni, de olyan jó recsegős fröcsögőset, mondom a másik embernek "Még jó, hogy megkérdeztem" :D, elég ciki volt felvakarni.


Másik. Egy forgalmas körúton egymásra találtak egy másik kutyával (enyém kis stafford keverék, a másik valami nagy pásztorkutya volt), játszani kezdtek, ugrándoztak. Ott ült egy tolószékes csöves, épp aludt, a nagy kutya meg a játék hevében az ölébe ugrott egy pillanatra, a pasi úgy felriadt azt hittem kiugrik a székből :D Nem győztünk bocsánatot kérni :D


Mikor megérezte a belváros körútján anyám szagát (mint kiderült 2 perccel előttünk ért haza és ugyanazon az útvonalon jár így a kutya érezhette a kutya a szagát). Kutyámmal megyünk, egyszer csak beleszimatolt a levegőbe és mint akit az ördög szállt meg, elkezdett üvölteni. (A vinnyogás és az hörgés sajátos keveréke. )Hazáig, ami még kb. 300 méterre volt, hát a körúton mindenki minket bámult.


Előző kutyám, egy hosszú szőrű csivava is tudott alakítani. Épp megfürdettük, gyönyörű csillogó, selymes volt a szőre...Következő sétán meg képes volt beleugrani az egyetlen pocsolyába az utcában, tiszta szutyok lett :D

2015. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy örült, amikor a séta végén mondtam, hogy megyünk haza, hogy elkezdett rohanni, miközben én még próbáltam a kakis zacskót a kukába tenni, hogy elrántott, majd amíg kerestem a kukánál maradt egyensúlyomat, visszajött, és elgáncsolt, hogy tutira elessek.

Mániája, hogy ha elfut mellettünk valaki, annak be kell menni a lába közé, és a liftben is rendszeresen belenéz a lakók szatyraiba.

2015. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Feldobtátok a reggelem, köszönöm :DDD minden sztorinak ment a zöld kéz:)

És igazán megnyugtató, hogy nem csak én égetem le magam minden második sétánál... :)

2015. jan. 3. 13:20
 24/26 anonim ***** válasza:

Idegen szatyrok röpke ellenőrzése nálunk is gyakori volt. :)

Angol szetterem volt, sajnos már nincs meg. Egyszer egy belvárosi séta alkalmával iszonyatosan elkezdett húzni. Nem értettem elsőre mit akar, aztán én is észrevettem, hogy kevéssel előttünk egy szőrmebundás nő ment. Nem tudom hogy valódi szőrme volt-e vagy mű, de a kutya teljesen beindult rá, ha nincs pórázon, szerintem levadászta volna a nőről semmi perc alatt. :D

2015. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyszer rám szált egy cigány hogy tudok e neki ilyen kutyát szerezni meg hogy hol lakom.(Francia buldogom van).Meg olyan is történt hogy évente 1x óriási vásár van a vásárba és elvitem sétálni de csak 1 zacskó volt nálam ő meg 2 őt tolt ráadásul elég nagyot,de visszafelé már csak egy barna folt volt ott.. :D
2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyik kutyám felettébb idétlen és vicces szokása, hogy random beáll emberek mellé, és métereken át úgy megy mellettük, mintha az ő kutyájuk lenne. De teljesen peckesen, nyugodtan lépeget mellettük, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne. Így leírva nem annyira vicces, de mikor a szatyros, batyus néni mellé beáll kísérőnek, az meg szegény néz ilyen wtf fejjel, hogy ez most mit akar, nem tudom röhögés nélkül tiltani őt:D
2015. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!