Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kenhetem kutyusom...

Mivel kenhetem kutyusom orrát, ha nagyon száraz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor annak a kutyusnak valami baja lehet. Nekem azt mondta az állatorvos,ha a kutya orra száraz valami betegségnek az előjele. Az én kutyusom orrát azóta figyelem.
2010. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És milyen betegségre utalhat?Már egy ideje ilyen,de látszatra semmi baja sincs...
2010. febr. 4. 21:47
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kutya orra meleg és száraz akkor beteg.
2010. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
talán adj neki elég vizet inni. ennyire nem lehetsz marha te sem, mégha fiatal is vagy. nem kell kenegetni annak az orrát semmivel
2010. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne nézzél már ekkora idiótának!Nem vagyok se fiatal se marha és nem szomjaztatom a kutyát!Lehet neked kellene innod valamit,hátha okosabbat mondanál... :)
2010. febr. 4. 21:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon száraz orr betegség tünete is lehet. Ha repedezett, dokinak kellene látni.
2010. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már voltam vele dokinál,azt mondta nincs semmi baja,és hogy baba popsi kenőccsel kenjem neki.Csak én azzal nem nagyon akarom kenegetni,nem hinném hogy túl jót tenne a kutyának,mert úgyis egyből lenyalja.Azért írtam ide kérdésbe,hátha Ti tudok valami jó tanácsot adni...
2010. febr. 4. 22:09
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
bocsi de eleg hulye orvosod van. Ha a kutya orra szaraz es meleg akkor laza van. Ha kolyok kutya akkor lehet a fog noves vagy hullas miatt.ha meg enm akkor esetleg megfazot. Kohogni vagy truszogni nem szokott? esetleg mas panasz etvagytalansag? fajdalmak? szerintem vidd el egy masik orvoshoz.
2010. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem,nincsen tényleg semmi baja,már 2,5éves,tehát nem fogzik,teljes jó kedvű,nem étvágytalan,nem is meleg az orra,csak ennyi hogy száraz.

De köszi azért a válaszokat,ha valaki tudna még valami jó tanácsot adni,szívesen várom... :)

2010. febr. 5. 11:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha lakásban tartod és túl melegben van attól is lehet neki száraz!Az enyémnek is szokott néha télen de nem beteg,nem lázas,nem szomjazik!Voltam vele dokinál,nem kenem neki semmivel mert csak lenyalná!
2010. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!