Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog a 4 hónapos...

Miért morog a 4 hónapos kiskutyám amikor etetem és hozzáérek?

Figyelt kérdés
Leül megvárja a parancsot amire mondom neki, hogy mikor ehet, (addig ül és néz rám ameddig nem mondom neki, hogy jó étvágyat) De amint elkezd enni és megakarnám simogatni vagy a tányérja felé nyúlok elkezd morogni, múltkor leteszteltem és egy papuccsal a tányérja felé kezdtem nyúlkálni megkapta a papucsot jól megszidtam érte és megbánta látszott rajta egyébként másba nincsen gond szófogadó és hihetetlen okos már most rengeteg parancsot tud. Ma voltam vele elősszőr kutya oviba azonban még nem volt rá lehetőségem hogy felhozzam, majd beíratkozás után ez még csak egy ilyen teszt dolog volt, azonban heti 1 ovi van csak szóval kíváncsi vagyok nagyon, és addig is elkezdeném leszoktatni. előre is köszönöm a válaszaitokat és a segítséget:)
2015. jan. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs kutyám, de mi lenne, ha nem simogatnád, amikor eszik? Ennyi intimszféra neki is jár!
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
A kutyák alap nem szeretik ha kajálás közben zavarjuk,hagyd hogy megegye nyugodtan,utána simogathatod,de ha tényleg nagyon zavar elviheted suliba hogy nehogy más legyen és agresszívá váljon :")
2015. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Simogatni? Minek? Hagyd a fenébe enni. Ha meg el akarod venni a tálját, ne papuccsal bohóckodj, meg ne nyúkálj a tálja felé, hanem menj oda és vedd el. 4 hónapos, nem fogja letépni a karod; legrosszabb esetben beléd mélyeszti a helyes fogacskáit, lesz egy pár harcolásod, cserébe lekeversz neki egy sallert, és egy életre megbeszéltétek a dolgot.

De alapvetően hagyd békén a kutyát enni, nem normális neki, ha csesztetik közben.

2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Jogos, amit az első ír, ne ba.szogasd evés közben.

Pláne ne tesztelgetésből papuccsal bökdösve.


Vagy hozzányúlsz, vagy nem. Papucs...

Ezt az animal planeten láttad, hogy műkézzel tesztelnek?

Ezzel csak a bizonytalanságodat fejezed ki, amivel a harapást idézed elő. Ennyire jó, semmi másra.


Ha valóban agresszívan védi a kajáját, (ebből ez még nem derült ki) akkor etesd kézből.

Ülj le mellé , vedd az öledbe a tálját, és etesd úgy.

Ha eszik, néha emeld feljebb, (ne elhúzd tőle) hogy ne érjen bele. Aztán ha lenyelte a falatot, megint lejjebb, és így falatonként, lassan etesd.


És ne bizonytalankodj. Ha bizonytalankodsz, ne csodálkozz, ha megharap.

2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Szerintem ne hagyd neki hogy megharapjon (ne üsd, nem azt mondom). Volt 1 rottweiler kutyusom. Felnőtt korában is védte a kajáját. senki se mehetett még a közelébe sem. Most németjuhász kutyám van, még a szájából is kivehetem a kaját akkor se bánt. A rottweiler lerágta volna tőbe a kezem.
2015. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi a francnak piszkálod, mikor eszik, mondd már meg?!
2015. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!