Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem érzitek néha úgy, hogy...

Nem érzitek néha úgy, hogy kutya nélkül boldogabb lenne az életetek? Mert én néha nagyon!

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy mikor másnak nincs kutyája, én szedhetem fela kutyaszart a kertből!

Ott aludhattam volna haveromnál, de haza kellett jönnöm mert meg kellett etetni a kutyám!

Elmehettem volna nyaralni 2 hétre, de nem volt kire bíznom a kutyám!

Sokszor nincs kedvem kimenni a hidegbe, fagyba, esőbe, de a kutyámat ki kell vinni sétáltatni..


Eközben mások meg nagyba csinálnak minden mást!


Baj ha úgy érzem néha, hogy nyűg a nyakamon a kutya?



2015. jan. 4. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind eléggé szomorú hogy így érzed.. de hallod akkor minek van kutyád,vidd el menhelyre,de így egyikőtöknek sem jó... ezért van annyi kutya kinn az utcán,mert mindenki tartani akar,mert jaj,de cuki.. de ez nem erről szól.. utána meg ha nagyobb lesz lehet menni az utcára szegénynek..végig kell gondolni,hogy mennyi időd van rá,és tényleg mindig 100%-an ott vagy bármit is kell csinálni !!
2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Anyádék is sokszor voltak így veled miután megszülettél...
2015. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, aki minden nap, minden egyes pillanatban totális boldogságot érez, amiért el kell lássa a kutyáját. Lemondással jár és az a lemondás lényege, hogy lemondunk dolgokról...cserébe kapunk valami mást.


Én abban az időszakban éreztem tehernek a dolgot, amikor átmenetileg lakásban laktunk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy élmény volt éjjel, hajnalban, szélviharban levinni a kutyát. De másfél napra simán elmentem otthonról és tulajdonképpen bármikor magammal tudtam volna vinni, mert meg lehet oldani. Szóval nem érzem, hogy bármiről is lemaradok csak azért, mert kutyám van.

2015. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb lenne az életem kutya nélkül... Nem kéne állandóan takarítani, rohanni hozzá haza, de soha 1 pillanatra se èreztem ezt tehernek. Ô az én kutyám, tudtam mire vállalkoztam és eszerint élek. :)
2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Te akartad azt a kutyát , vagy a szüleid sózták rád?
2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a boldogabb a jó szó, hanem a könnyebb. Temrészetesne aki épelméjű, az érezte már úgyhogy az állat teher, mert az is, törődni kell vele, időt és energiát belefeccolni, amihez az embernek nem mindíg van kedve, namost onnantól fogva, hogy kényszer máris nem szórakoztató.
2015. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tesüm kapta, elköltözött, oda nem tudta vinni, és rám maradt!

Szeretem ettől függetlenül, nem hajítanám ki az utcára, de sokszor nem örülök mikor kutya szart kell zacskóznom!

2015. jan. 4. 14:44
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szüleiddel, hogy segítsenek be kicsit, ha te elmennél szórakozni! Mi is így oldjuk meg!

Kutya nélkül pedig unalmas lenne az életem, mert nagyon sok örömöt és vidámságot hoz.

2015. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Nico91 válasza:
100%

Szerintem normális, ha így érzel. Én sokáig szerettem volna kutyát, de sose volt rá mód, hogy tarthassak. De most már úgy érzem, hogy nem is baj. A kutyatartáshoz elhivatottság kell, egy fajta "kutyásság", ami nagyon szép tulajdonság, ha az emberben megvan.

De ha úgy érzed, hogy Neked így több a nyűg, mint az öröm a kutyával, akkor erre megoldást kell találni, mert ez hosszú távon egyikőtöknek se lesz jó.

2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád maradt,érthető,hogy ezt érzed.
2015. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!