Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni abba h a kutyám nem Huzza a szánt. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Van nekem egy 11 honapos pitbull kutyam . tudom h kicsi még de nem is akarom terhelni még sulyall. Csak szeretném ha huzznà a szànkót. De a szán ellé kötöm es nem mozdul meg azt hiszi h ki van kötve , pedig soha nincs meg kötve szabadon van az udvaron. nah szoval ez lenne a kerdesem h h vegyem rá h huzza a szánkot?

2015. jan. 4. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sétálj mellette, húzd az orra előtt a jutalomfalatot. Először még 1-2 lépésért is add neki oda, később egyre növelve a távot.
2015. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, egy 11 hós pitbullnak semmi keresnivalója a szán előtt. Játssz vele úgy, hogy az neki is jó legyen!
2015. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát el hihetett roszat nem akarok neki :) az gond h probaltam de akkor is csak nézz és üll
2015. jan. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem husky a szerencsétlen, nem érti, mit akarsz tőle. Bezzeg az én vadászkutyám, elmehetne szánhúzó versenyekre, úgy húz sétánál.
2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is kell egy húzásra alkalmas hám. Aztán ha vezető nélkül szeretnél szánkózni, akkor meg kell tanítanod a kutyát előre menni és megállni, akkor is, ha súly van mögötte. Mindezt lesz időd megtanítani a következő télig, amikor már a kutya is elég fejlett lesz a húzáshoz.
2015. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!